Zamknij

Śpiewajmy razem. All Together Now: Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną w nowej edycji?

Redakcja
14.01.2019 12:11
Ewa Farna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jak donosi portal „Party”, Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną jako przewodniczącą jury w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”, który jest nadawany w stacji Polsat. Farna odeszła z show po zakończeniu pierwszej edycji.

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: nowa edycja. Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną

Beata Kozidrak ma zastąpić Ewę Farną w „Śpiewajmy razem. All Together Now” — informuje portal „Party”. Podobno piosenkarka i liderka grupy Bajm będzie przewodniczącą jury w nowej edycji programu. Portal „Plejada” zapytał w tej sprawie szefową PR Polsatu.

— Tak, to prawda, że Beata Kozidrak wystąpi w roli kapitana setki jurorów. Bardzo się z tego cieszymy — powiedziała „Plejadzie” Ewa Wojciechowska z Polsatu.

„Party” donosi także, że producenci „Śpiewajmy razem. All Together Now” rozmawiają także z Jackiem Cyganem, jednym z najsłynniejszych polskich tekściarzy.

Przypomnijmy, że Ewa Farna odeszła z programu Polsatu po zakończeniu pierwszej edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Artystka przyznała, iż nie odnalazła się w tej formule muzycznego show i nowym roku planuje skupić się przede wszystkim na muzyce.

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: zasady programu i jurorzy

W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestnicy mają za zadanie porwać swoim wykonaniem jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów ze stuosobowego składu będzie wspólnie bawić się i śpiewać, tym lepszy wynik osiągnie uczestnik. Pierwszą polską edycję „Śpiewajmy razem. All Together Now” wygrał Mateusz Łopaciuk.

W skład największego panelu jurorskiego w historii telewizji weszli aktorzy, piosenkarze i muzycy, m.in. Nick Sinckler, Ramona Ray, Stanisław Karpiel-Bułecka, Saszan, Madox, Tabb czy Conrado Yanez. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/party.pl/PK