Zamknij

Spot TVN 2020 - jesień. PIOSENKA z reklamy jesiennej ramówki [TYTUŁ I TELEDYSK]

26.08.2020 13:34
Spot TVN 2020 - jesień. PIOSENKA z reklamy jesiennej ramówki [TYTUŁ I TEKST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Piosenkę z reklamy TVN 2020 z ramówki na jesień poznaliśmy 26 sierpnia. Utwór promujący nowe programy stacji napisał Tiggs Da Author, raper pochodzący z Tanzanii. Poniżej znajdziecie spot TVN na jesień 2020, piosenkę z jesiennej ramówki i jej teledysk.

TVN - piosenka z reklamy na jesień 2020. Kto wykonuje utwór promujący jesienną ramówkę? Jaki jest jej tytuł? Odpowiedź na wszystkie te pytania znajdziecie poniżej. 

Spot TVN 2020 - PIOSENKA z reklamy nowej ramówki [JESIEŃ]

Nowa ramówka TVN na jesień 2020 została zaprezentowana 26 sierpnia. Piosenkę promująca nowe programy i seriale stacji usłyszeliśmy już po zakończeniu zapowiedzi. To "Run" autorstwa rapera Tiggs Da Author'a.

Na początku spotu TVN 2020 na jesień widzimy Macieja Stuhra i Aleksandrę Popławską, czyli dwójkę aktorów, którzy wystąpią w serialu Szadź, thrillera produkcji Player Original. Na planie reklamy pojawiają się też m.in. Joanna Krupa (Top Model) czy Dorotę Wellman i Damiana Michałowskiego (Dzień Dobry TVN). 

Spot promujący jesienną ramówkę TVN:

Ramówka TVN - jesień 2020: seriale i nowe programy. Kiedy i co oglądać od września?

Reklama TVN - jesień 2020: PIOSENKA promująca ramówkę [TYTUŁ, TELEDYSK]

Piosenka z reklamy TVN na jesień 2020 to "Run" autorstwa Tiggs Da Authora. Utwór został wydany w styczniu 2016 roku. Raper pochodzi z Tanzanii, a wychował się i mieszka w Londynie. W 2019 roku wydał swój pierwszy długogrający album - MOREFIRE. Ma na koncie jeszcze dwie EP-ki i kilka singli, w tym wspomniany "Run".

Poniżej przedstawiamy teledysk do spotu TVN 2020 na jesień:

RadioZET.pl/TVN/PAB