Zamknij

Spot TVP, jesień 2020 - PIOSENKA promująca jesienną ramówkę Telewizji Polskiej

28.08.2020 12:34
Spot TVP, jesień 2020 - PIOSENKA promująca jesienną ramówkę Telewizji Polskiej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Piosenka ze spotu TVP na jesień 2020 wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród widzów stacji. Utwór promujący jesienną ramówkę Telewizji Polskiej wykonuje grupa muzyczna Clean Bandit razem ze szwedzką wokalistką i autorką tekstów Zarą Larsson. Poniżej można znaleźć spot TVP na jesień 2020 i informacje o piosence z zapowiedzi nowych programów. 

TVP - piosenka z jesiennego spotu 2020. Kto wykonuje utwór, promujący ramówkę na jesień? Jaki jest tytuł singla i co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy tekst piosenki ze spotu TVP 2020 i teledysk.

TVP - jesienny spot 2020 [WIDEO]

Spot TVP na jesień 2020 zaprezentowany został podczas oficjalnej prezentacji oferty programowej na jesień, która odbyła się wieczorem w czwartek, 27 sierpnia. Na zapowiedzi najnowszej ramówki widzimy znane dobrze wszystkim gwiazdy, które związane są ze stacją. Na początku spotu TVP na jesień 2020 dostrzegamy lubianą i popularną serialową parę Katarzynę Cichopek i Marcina Mroczka, którzy promują nowe odcinki "M jak miłość". W dalszej części spotu możemy zobaczyć m.in. takie gwiazdy, jak choćby Ida Nowakowska ("Ameryka da się lubić"), Michał Szpak ("The Voice of Poland") czy Rafał Brzozowski ("Jaka to melodia").

Poniżej zamieszczamy jesienny spot TVP 2020.

Spot TVP - jesień 2020: PIOSENKA promująca jesienną ramówkę [TYTUŁ]

Piosenka ze spotu TVP na jesień 2020 wzbudziła niemałe poruszenie wśród widzów stacji. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat utworu, który promuje najnowszą jesienną ramówkę TVP. Singiel wykonuje grupa muzyczna Clean Bandit razem ze szwedzką wokalistką i autorką tekstów Zarą Larsson. Tytuł piosenki z jesiennej ramówki TVP 2020 to "Symphony". Poniżej przedstawiamy oryginalny klip.

RadioZET.pl