Zamknij

Spotify wprowadza nową funkcję. Możesz wyszukać piosenkę po fragmencie tekstu

14.10.2020 13:00
Spotify
fot. shutterstock.com

Spotify wprowadził nową funkcję. Od teraz użytkownicy, którzy nie znają tytułu piosenki, mogą wyszukać utwór wpisując fragment tekstu w wyszukiwarkę serwisu.

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Wielu fanów muzyki nie wyobraża sobie dnia bez tej aplikacji.

Twórcy serwisu starają się cały czas ulepszać Spotify i wprowadzają nowe funkcje, które będą przydatne dla użytkowników.

Ile kosztuje Spotify? CENA na miesiąc i rok - Premium Duo, Rodzina, Student 2020

Spotify wprowadza nową funkcję. Wyszukiwanie piosenki po fragmencie tekstu

Spotify zaprezentował nową funkcję wyszukiwania piosenek w serwisie, która pomoże wielu użytkownikom szybciej znaleźć ulubiony kawałek.

Zapewne każdy z nas miał sytuację, kiedy usłyszał świetny utwór w radiu lub telewizji, ale nie miał okazji poznać tytułu lub wykonawcy. Od teraz Spotify pomoże w znalezieniu piosenki po fragmencie tekstu, który wpiszemy w wyszukiwarkę serwisu.

Spotify: co to za serwis i jak działa?

Spotify to szwedzki serwis streamingowy, który uruchomiono w 2008 roku. Oferuje dostęp do muzyki i podcastów z całego świata.

Serwis ma wiele przydatnych, spersonalizowanych funkcji. Pomaga użytkownikom m.in. w odkrywaniu nowych piosenek i playlist, które często są dopasowane do gustu muzycznego słuchacza.

Taco Hemingway pobił rekord na Spotify. Tyle razy odtworzono "Polskie Tango"

RadioZET.pl/gazeta.pl/PK