Zamknij

Spotify z indywidualnym zestawieniem dla użytkowników. Dowiedz się, co cię wyróżnia

09.06.2021 14:39
Spotify
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Spotify stworzył dla swoich użytkowników kolejną możliwość porównania swojego gustu muzycznego z resztą świata. Jak to zrobić?

Spotify ponownie oferuje swoim użytkownikom ciekawą interakcję. Wcześniej platforma przygotowała dla każdego słuchacza indywidualne podsumowania roku, tym razem możemy sprawdzić, czego słuchamy tylko my i w jaki sposób nasz gust wyróżnia się od innych.

Spotify z indywidualnym zestawieniem dla słuchaczy. Co cię wyróżnia?

Na Spotify od dawna znajdziemy zakładkę "Radar premier", która poleci nam nowości, które mogą przypaść nam do gustu. Za pośrednictwem platformy możemy odtworzyć także Daily Mixy przygotowane przez algorytm na podstawie wcześniej odsłuchanych przez nas utworów. Tym razem serwis streamingowy zaoferował użytkownikom coś nowego.

Po wejściu do aplikacji i wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "Tylko Ty" pojawi nam się ciekawe zestawienie. Dzięki niemu dowiemy się, jak słuchamy, których wykonawców, utworów i podcastów słuchamy tylko my.

Spotify z zestawieniem "Tylko Ty"

Na planszach pojawia się informacja, że chociaż ze Spotify korzystają miliony użytkowników, nikt nie robi tego tak jak my. Aplikacja informuje nas o naszych nietypowych wyborach i zestawieniach artystów pod względem gatunków, czy daty wydania materiału. Pokazuje, czego słuchamy jako jedyni np. o poranku oraz prezentuje muzyczny horoskop.

Na deser możemy zaznaczyć w aplikacji, których artystów zaprosilibyśmy na wymarzone przyjęcie. Po wyborze trzech wykonawców aplikacja proponuje nam dodanie playlisty z ich kompozycjami do biblioteki, aby mieć ulubione dźwięki zawsze pod ręką.