Zamknij

Chcesz poznać muzyków Hurts i zdobyć od nich autograf? Będzie taka okazja!

Redakcja
09.11.2017 12:23
Chcesz poznać muzyków Hurts i zdobyć od nich autograf? Będzie taka okazja!
fot. mat. prasowe

Mało który brytyjski zespół cieszy się tak dużą popularnością w naszym kraju, jak właśnie Hurts. Ich ostatni singiel „Ready To Go” podbił serca słuchaczy Radia ZET. Już 20 listopada polscy fani będą mieli okazję spotkać się z muzykami, którzy chętnie podpiszą każdemu swój najnowszy album.

Czwarty album Hurts „Desire”, podobnie jak poprzedni „Surrender”, to kolejny krok w budowaniu przez zespół nieco innego, bardziej optymistycznego i pozytywnego brzmienia. Dwie pierwsze płyty były zanurzone w dużo mroczniejszych, gotyckich klimatach.

Premiera najnowszego krążka miała miejsce 29 września. Wydawnictwo dotarło do pierwszej dziesiątki listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce, a singiel „Ready To Go” jest obecnie jedną z najchętniej granych piosenek w Radiu ZET. Głosuj na utwór na Liście Przebojów Radia ZET.

Koncerty i spotkanie z fanami

Już w tym miesiącu muzycy zagrają dwa koncerty w ramach trasy „The Desire Tour”. Zespół wystąpi 19 listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie.

W trakcie wizyty Hurts w Polsce odbędzie się specjalne spotkanie z fanami, które zaplanowano na 20 listopada o godz. 17:00 w salonie EMPIK w warszawskiej Arkadii. Ze względu na ograniczony czas, artyści będą podpisywać tylko najnowszy album.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK