Zamknij

Spring Break 2020 w nowej odsłonie. Kiedy się odbędzie i jak będzie wyglądał?

11.09.2020 13:47
Spring Break 2020
fot. mat. prasowe

Spring Break 2020 w nowej odsłonie. W związku z pandemią koronawirusa słynny festiwal showecase’owy w Poznaniu nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Jak będzie wyglądał Spring Break 2020, kiedy się odbędzie i kto wystąpi?

Spring Break to najważniejszy polski festiwal showcase’owy, który od kilku lat odbywa się w Poznaniu. Na słynnym wydarzeniu prezentują się nie tylko znane polskie gwiazdy, ale również muzyczni debiutanci, stawiający dopiero pierwsze kroki w branży.

W związku z pandemią koronawirusa Spring Break 2020 nie może odbyć się w tradycyjnej formie. Organizatorzy przygotowali jednak nową formułę festiwalu.

Spring Break 2020: kiedy się odbędzie i jak będzie wyglądał festiwal? Nowa formuła

Sprinb Break 2020 odbędzie się w dniach 19 września – 24 października, ale zostanie zorganizowany w nowej formule. W całym Poznaniu zaplanowano ponad 20 wydarzeń, które odbędą się jednak na przestrzeni dwóch miesięcy.

Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: koncerty odbywać się będą dwa, trzy razy w tygodniu i będą dostępne zarówno online, jaki i dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Co najważniejsze – wszystkie odbędą się w Poznaniu — mówi Łukasz Minta z fundacji Fast Forward, która organizuje festiwal.

Spring Break 2020: kto wystąpi i ile kosztują bilety?

Na festiwalu Spring Break 2020 najliczniej zaprezentują się artyści związani z Poznaniem. Wystapią m.in. Wczasy, Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees czy Michał Kowalonek.

Organizatorzy potwierdzają również, że nie zabraknie części konferencyjnej festiwalu. Szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce.

Koncerty na Spring Break 2020 odbędą się w klubach i salach koncertowych w centrum miasta. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc, m.in. Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron.

Bilety na Spring Break 2020:

  • Na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Szczegółowe informacje wkrótce.
  • Bilety zakupione dotychczas na kwietniową edycję festiwalu zachowują ważność na edycję przyszłoroczną.

RadioZET.pl/mat.prasowe