Zamknij

Środowa premiera w Radiu ZET. Michał Szczygieł zaprezentuje swój debiutancki singiel!

Redakcja
06.03.2018 15:03
Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe

Michał Szczygieł to jeden z finalistów ostatniej edycji „The Voice of Poland”. 18-letni artysta nie próżnuje i właśnie wydaje swój pierwszy singiel zatytułowany „Nic tu po mnie”. Słuchacze Radia ZET usłyszą utwór po raz pierwszy już w środę po godz. 12:00, a Michał osobiście go zapowie.

Michał Szczygieł dał się bliżej poznać jako uczestnik ósmej edycji „The Voice of Poland”. Młodemu artyście udało się pod okiem Andrzeja Piasecznego dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce.

Do programu zgłosił się dość przypadkowo. Zdecydował się wziąć udział w precastingu podczas podróży do Warszawy kilkanaście miesięcy temu.

— Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą „The Voice of Poland 8”, a teraz wydaję swój singiel — opowiada Michał.

Singiel „Nic tu po mnie”, który widzowie mogli już usłyszeć w finale programu, będzie miał swoją premierę na antenie Radia ZET już w środę po godz. 12:00.

Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK