Środowa premiera w Radiu ZET. Michał Szczygieł zaprezentuje swój debiutancki singiel!

06.03.2018 15:03

Michał Szczygieł to jeden z finalistów ostatniej edycji „The Voice of Poland”. 18-letni artysta nie próżnuje i właśnie wydaje swój pierwszy singiel zatytułowany „Nic tu po mnie”. Słuchacze Radia ZET usłyszą utwór po raz pierwszy już w środę po godz. 12:00, a Michał osobiście go zapowie.

Michał Szczygieł fot. mat. prasowe

Michał Szczygieł dał się bliżej poznać jako uczestnik ósmej edycji „The Voice of Poland”. Młodemu artyście udało się pod okiem Andrzeja Piasecznego dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce.

Do programu zgłosił się dość przypadkowo. Zdecydował się wziąć udział w precastingu podczas podróży do Warszawy kilkanaście miesięcy temu.

— Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą „The Voice of Poland 8”, a teraz wydaję swój singiel — opowiada Michał.

Singiel „Nic tu po mnie”, który widzowie mogli już usłyszeć w finale programu, będzie miał swoją premierę na antenie Radia ZET już w środę po godz. 12:00.

Michał Szczygieł fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń