Zamknij

Stachursky powraca z nowym singlem „To moja droga”. Powtórzy sukces „Doskozzzy”?

Piotr Krajewski
03.07.2019 15:47
Stachursky To moja droga nowy singiel lepszy od Doskozzza
fot. mat. prasowe

Stachursky wydał nową piosenkę „To moja droga”. To kolejna zapowiedź następnej płyty artysty zatytułowanej „2k19”, która jest kontynuacją albumów „1999” i „2009”. Nowy singiel Stachursky’ego powtórzy sukces „Doskozzzy”?

Stachursky i nowy singiel „To moja droga”

Stachursky prezentuje nowy singiel „To moja droga”, który znajdzie się na zapowiadanej płycie „2k19”, kontynuacji platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Chłosta”, „Dosko”, czy „Jam jest 444”. Premiera albumu „2K19” planowana jest na 19 września 2019 roku.

Pierwszy singiel Jacka Stachursky’ego „Doskozzza” zrobił niemałą furorę w internecie. Utwór odtworzono w serwisie YouTube ponad 2,3 miliona razy. Nowy projekt muzyczny Stachursky’ego, w którym pojawia się motyw graficzny „CyberMaski” i mistyczna postać Mistrza Etyzera, intryguje naprawdę wielu słuchaczy, o czym świadczą komentarze pod jego najnowszymi piosenkami.

Z Czcigodnym Mistrzem Etyzerem, miałem uprzejmość spotkać się jeszcze dwa razy. Zawsze sprawiał wrażenie, jakoby wiedział i czekał na mnie tylko po to, aby przekazać mi coś wyjątkowo ważnego. To nie były zwykłe rozmowy. To były słowne manifestacje świadomości mojego jestestwa i esencjonalna potęga istoty człowieczeństwa, jako formy wiecznego współistnienia z każdą cząsteczką Istot Światła. To tak, jakby wiedział, że JA, idąc własną drogą, mam wyznaczony punkt spełnienia i że wszystko, chociaż kiedyś miało i będzie miało swój materialny początek i koniec, mając świadomość bytu niematerialnego Manifestu, wyższej gęstości Monaterki, wyznacza mi mój właściwy kierunek rozwoju, po prostu… wyznacza mi właściwą drogę. TO MOJA DROGA. Doskonała muzyczna ekstaza — mówi o nowym utworze Stachursky.

>> Opole 2019: Stachursky wystąpił i zszokował wyglądem. Drastycznie schudł [FOTO]

Jak przyznał w rozmowie z Interią, jego nowy album będzie utrzymany w imprezowym klimacie. Znajdzie się na nim muzyka klubowa, transowa i elektroniczna.

Stachursky zadebiutował w branży muzycznej w 1994 roku. Ma na swoim koncie kilka platynowych i złotych płyt. Do jego największych przebojów należą utwory „Typ niepokorny”, „Jedwab”, „Z każdym Twym oddechem” czy „Zostańmy Razem”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe,interia.pl/PK