Stachursky powraca z nowym singlem „To moja droga”. Powtórzy sukces „Doskozzzy”?

03.07.2019 15:47

Stachursky wydał nową piosenkę „To moja droga”. To kolejna zapowiedź następnej płyty artysty zatytułowanej „2k19”, która jest kontynuacją albumów „1999” i „2009”. Nowy singiel Stachursky’ego powtórzy sukces „Doskozzzy”?

Stachursky To moja droga nowy singiel lepszy od Doskozzza fot. mat. prasowe

Stachursky i nowy singiel „To moja droga”

Stachursky prezentuje nowy singiel „To moja droga”, który znajdzie się na zapowiadanej płycie „2k19”, kontynuacji platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Chłosta”, „Dosko”, czy „Jam jest 444”. Premiera albumu „2K19” planowana jest na 19 września 2019 roku.

Pierwszy singiel Jacka Stachursky’ego „Doskozzza” zrobił niemałą furorę w internecie. Utwór odtworzono w serwisie YouTube ponad 2,3 miliona razy. Nowy projekt muzyczny Stachursky’ego, w którym pojawia się motyw graficzny „CyberMaski” i mistyczna postać Mistrza Etyzera, intryguje naprawdę wielu słuchaczy, o czym świadczą komentarze pod jego najnowszymi piosenkami.

Z Czcigodnym Mistrzem Etyzerem, miałem uprzejmość spotkać się jeszcze dwa razy. Zawsze sprawiał wrażenie, jakoby wiedział i czekał na mnie tylko po to, aby przekazać mi coś wyjątkowo ważnego. To nie były zwykłe rozmowy. To były słowne manifestacje świadomości mojego jestestwa i esencjonalna potęga istoty człowieczeństwa, jako formy wiecznego współistnienia z każdą cząsteczką Istot Światła. To tak, jakby wiedział, że JA, idąc własną drogą, mam wyznaczony punkt spełnienia i że wszystko, chociaż kiedyś miało i będzie miało swój materialny początek i koniec, mając świadomość bytu niematerialnego Manifestu, wyższej gęstości Monaterki, wyznacza mi mój właściwy kierunek rozwoju, po prostu… wyznacza mi właściwą drogę. TO MOJA DROGA. Doskonała muzyczna ekstaza — mówi o nowym utworze Stachursky.

>> Opole 2019: Stachursky wystąpił i zszokował wyglądem. Drastycznie schudł [FOTO]

Jak przyznał w rozmowie z Interią, jego nowy album będzie utrzymany w imprezowym klimacie. Znajdzie się na nim muzyka klubowa, transowa i elektroniczna.

Stachursky zadebiutował w branży muzycznej w 1994 roku. Ma na swoim koncie kilka platynowych i złotych płyt. Do jego największych przebojów należą utwory „Typ niepokorny”, „Jedwab”, „Z każdym Twym oddechem” czy „Zostańmy Razem”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe,interia.pl/PK

Oceń
Tagi