Zamknij

Stachursky w coverze „Kim Jestem – Jestem Sobie” Dżemu. Internauci krytykują [WIDEO]

Redakcja
05.02.2019 16:16
Stachursky cover Dżem
fot. Youtube (StachurskyVEVO)

Stachursky zaprezentował cover utworu „Kim Jestem – Jestem Sobie” z repertuaru zespołu Dżem. Do piosenki powstało także specjalne lyric video, które opublikowano w serwisie YouTube. Interpretacja Jacka Stachursky’ego nie przypadła jednak do gustu internautom.

Stachursky — Kim Jestem Jestem Sobie. Cover Dżemu

Stachursky nagrał cover „Kim Jestem – Jestem Sobie”, piosenki legendarnego polskiego zespołu Dżem. Nowa wersja utworu to kontynuacja wydawnictw „Wspaniałe Polskie Przeboje”, na których artysta prezentował własne interpretacje znanych polskich hitów, m.in. „Jedwab”, „Kocham Cię Kochanie Moje” czy „Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept”.

Cover „Kim Jestem – Jestem Sobie” w wykonaniu Jacka Stachursky’ego nie przypadł jednak do gustu internautom i fanom zespołu Dżem. W serwisie YouTube pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w których słuchacze przyznają, że nie jest to udana przeróbka.

„Ten cover nie jest fajny”, „Moim zdaniem profanacja tego utworu… niewybaczalne”, „dlaczego!?” — można przeczytać w komentarzach.

Stachursky i nowa płyta w 2019 roku

We wrześniu Jacek Stachursky planuje wydać nową płytę „2k19”, która będzie kontynuacją platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Gdy Zapłaczesz”, „Zostańmy Razem”, „Dosko”, czy „Jam Jest 444”. Jeszcze w lutym artysta zaprezentuje swój nowy singiel.

W 2019 roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności artystycznej.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK