Zamknij

Dramatyczny wpis partnerki Stana Borysa. Para przebywa w USA: "Módlcie się za nas"

08.06.2020 12:24
Stan Borys i jego partnerka przebywają w USA dramatyczny wpis kobiety módlcie się za nas
fot. Bartosz KRUPA/East News

Stan Borys mieszka w USA wraz ze swoją partnerką Anną Maleady. Artysta miał kontynuować tam rehabilitację po udarze mózgu, którego doznał w trakcie pobytu w Polsce. Ukochana Stana Borysa opublikowała dramatyczny wpis na temat trwających zamieszek w Stanach Zjednoczonych.

Stan Borys przebywa w USA. Dramatyczny wpis partnerki artysty: Módlcie się za nas

Stan Borys i jego partnerka Anna Maleady mieszkają obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie trwają zamieszki w związku ze śmiercią George’a Floyda.

W miniony weekend Maleady opublikowała dramatyczny wpis na temat obecnej sytuacji w USA. Kobieta przyznała, że obawia się o życie swoje i partnera. Prosi wszystkich o modlitwę.

Kochani rodacy w Polsce... My tu w USA naprawdę mamy bardzo ciężko. Wy już w kawiarniach i na piknikach, a nam biednym Amerykanom polskiego pochodzenia i innym grupom etnicznym wprowadzili godziny policyjne w imię pokoju w całym kraju. Gdzieś wybijają okna w sklepach, okradają, rabują bogate dzielnice... sam Pan Bóg wie co jeszcze. Proszę, módlcie się za nas, żeby nas nie pozabijali tutaj. Stop dyskryminacji. Stop rasizm! God bless You all — napisała partnerka Borysa.

Wokalista zamieścił też kilka zdjęć zniszczonych budynków w Stanach Zjednoczonych: „To nie jest dobry dzień, Nowy Jorku”.

Przypomnijmy, że Stan Borys doznał udaru mózgu w lutym 2019 roku. W jego wyniku doszło do paraliżu lewej części ciała, przez co artysta miał bardzo duże problemy z chodzeniem. Od kilku miesięcy Stan Borys przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozpoczął rehabilitację. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że leczenie zostało ograniczone.

RadioZET.pl