Zamknij

Stan Borys przeszedł zawał serca. Partnerka muzyka obwinia za jego stan zdrowia Karola Strasburgera

25.10.2021 12:36
Stan Borys i Anna Maleady
fot. AGENCJA SE/East News

Stan Borys przed ostatnim przylotem do Polski przeszedł zawał serca. Jego partnerka Anna Maleady za stan zdrowia muzyka obwinia Karola Strasburgera.

Stan Borys od jakiegoś czasu ma spore problemy ze zdrowiem. Niedawno artysta odwiedził Polskę i wszystko wskazywało na to, że czuje się lepiej. Niestety przed przyjazdem do naszego kraju Borys miał zawał, a życie uratowała mu partnerka - Anna Maleady.

Stan Borys miał zawał przed przylotem do Polski. Uratowała go partnerka

Kłopoty ze zdrowiem artysty zaczęły się w 2019 roku. Wówczas Stan Borys przeszedł poważny udar mózgu, po którym doznał częściowego paraliżu. Muzyk przeszedł wielotygodniową rehabilitację i przez długi czas walczył o powrót do formy.

Niestety kilka tygodni temu polski wokalista znowu trafił do szpitala w Nowym Jorku. Okazało się, że miał zawał serca. Jego partnerka uratowała mu życie. Zareagowała w samą porę na objawy ukochanego i podała mu nitroglicerynę.

Stan Borys przeszedł zawał serca. Anna Maleady obwinia Strasburgera

W rozmowie z Onetem, Anna Maleady potwierdziła, że artysta przeszedł zawał kilka tygodni przed ostatnim przylotem do Polski. Oprócz tego opowiedziała, że codziennie dba o zdrowie partnera, jednak nie jest to łatwe ze względu na duży stres związany z ostatnimi wydarzeniami z życia muzyka.

Od czasu udaru i ostatnio przebytego zawału serca Stan jest pod stałą kontrolą lekarzy i rehabilitantów. Niestety duży stres związany między innymi z tym, co przechodzimy obecnie, źle wpływa na poprawę zdrowia Stana Borysa, tak samo jak i moje. Trudno powiedzieć, jak będzie dalej ze Stana zdrowiem, szczególnie przy nasilających się atakach w sprawie pomówień w sieci i mediach.

Partnerka Stana Borysa obwinia za pogorszenie stanu zdrowia ukochanego, Karola Strasburgera.

Okrutne wypowiedzi Karola Strasburgera w mediach w naszą stronę spowodowały pogorszenie naszego stanu zdrowia. To bardzo przykre, że ktoś, kto promuje akcje charytatywne na pomoc dzieciom, psom i walkę przeciwko nienawiści/hejtowi w internecie, tak łatwo kieruje szkalujące i bardzo krzywdzące słowa w kierunku osoby niepełnosprawnej, jaką nadal jest Stan Borys i jego najbliżej mu osobie, która spełnia rolę opiekuna.

Karol Strasburger i Stan Borys przez lata darzyli się dużą sympatią i utrzymywali dobre kontakty. Niedawno jednak wokalista pozwał prowadzącego "Familiadę" za publiczne znieważenie jego i jego partnerki Anny. W sporze chodzi o wpisy, które Strasburger miał umieszczać w sieci.

Gospodarz znanego teleturnieju utrzymuje, że kiedy wpisy pojawiły się w internecie, ten był we Wrocławiu, a numer IP wskazuje, że posty zostały napisane przez osobę przebywającą w Konstancinie-Jeziornej. W wywiadach podkreśla, że Stan Borys i jego partnerka w zły sposób próbują szukać rozgłosu. Strasburger wyznał, że nie ma zamiaru prać brudów publicznie i poczeka na wyrok sądu w sprawie.