Stan Borys w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie

06.02.2019 09:36

Stan Borys trafił w ciężkim stanie do szpitala — informuje „Super Express”. Jak podaje jego partnerka, od kilku dni lekarze walczyli o życie muzyka. Szczegóły stanu zdrowia Stana Borysa nie są znane, ale podejrzewany jest udar.

Stan Borys w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie fot. VIPHOTO/East News

Stan Borys trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki

Stan Borys trafił do szpitala w stanie ciężkim. Jak podaje „Super Express”, przez kilka dni lekarze walczyli o życie znanego 77-letniego muzyka.  

Partnerka artysty, która na co dzień mieszka w Nowym Jorku, natychmiast przyjechała do Polski. W rozmowie z dziennikiem potwierdziła, że ostatnie dni były niezwykle ciężkie, ale lekarzom udało się ustabilizować stan zdrowia Stana Borysa.

Jestem cały czas przy Stanie. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i myśli — powiedziała „Super Expressowi” partnerka muzyka.

Szczegóły na temat stanu zdrowia Stana Borysa nie są znane. Podobno lekarze podejrzewają udar. Przez ostatnie dni artysta skarżył się na bóle głowy. Tuż przed weekendem poczuł się gorzej i trafił do szpitala. „Super Express” dodaje, że Stan Borys wciąż jest bardzo osłabiony i nie wstaje z łóżka. W ciągu najbliższych godzin ma zostać przewieziony do innej placówki na szczegółowe badania.

Stan Borys rozpoczął działalność artystyczną pod koniec lat pięćdziesiątych. W 1965 założył polski zespół bigbitowy Blackout, który dwa lata później przestał istnieć. Później muzyk związał się z grupą Bizony, a pod koniec lat sześćdziesiątych rozpoczął karierę solową. Artysta wydał wiele albumów studyjnych. Ostatnia płyta „Ikona” ukazała się w 2014 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK 

Oceń
Tagi