Fotografie Calvina Harrisa sprzed lat szokują! Tak wyglądał kiedyś znany DJ [ZDJĘCIA]

12.10.2017 15:59

Szkocki DJ i producent jest dziś uznawany za jednego z najprzystojniejszych artystów w muzyce. Okazuje się, że Calvin Harris przeszedł w ciągu kilkunastu ostatnich lat wielką metamorfozę. Nie zawsze mógł jednak pochwalić się zadbanym i oszałamiającym wyglądem. Jego stare zdjęcia naprawdę Cię zdziwią!

Fotografie Calvina Harrisa sprzed lat szokują! Tak wyglądał kiedyś znany DJ [ZDJĘCIA] fot. Armani/Grosby Group/EAST NEWS

Na przestrzeni ostatnich lat Calvin Harris zyskał ogromną popularność, stając się jednym z najgorętszych nazwisk na popowej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma już cztery albumy, a jego hity „Feel So Close”, „This Is What You Came For”, „I Need Your Love”, „How Deep Is Your Love”, „My Way” czy „Feels” podbiły serca słuchaczy Radia ZET.

Artysta powrócił pod koniec września ze swoim nowym albumem - „Funk Wav Bounces Vol. 1”. Do współpracy nad piątą płytą zaprosił m.in. Franka Oceana, Arianę Grande, Pharrella Williamsa czy Katy Perry.

„Feels” na Liście Przebojów Radia ZET

Na singiel Harrisa, w którym pojawiają się Pharrell, Katy Perry i Big Sean, możesz nadal głosować na naszej liście przebojów. Kliknij tutaj, aby oddać swój głos.

RadioZET.pl/PK

Oceń