Zamknij

Startuje Kraków Live Festival 2017: godzinowa rozpiska koncertów, mapa festiwalu

Redakcja
18.08.2017 07:49
Startuje Kraków Live Festival 2017: godzinowa rozpiska koncertów, mapa festiwalu
fot. mat. prasowe / Kraków Live Festival

Rozpoczyna się jeden z najważniejszych polskich festiwali. W Krakowie nie zabraknie wielkich zagranicznych nazwisk. Pojawi się tam także specjalna strefa Radia ZET z mnóstwem atrakcji. Sprawdźcie poniżej godzinową rozpiskę wszystkich festiwalowych koncertów oraz dokładną mapę terenu festiwalu.

Jeden z najważniejszych polskich festiwali odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia. Dwudniowe święto muzyki na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie będzie pełne świetnych koncertów. W trakcie imprezy wystąpi wielu znakomitych, różnorodnych artystów z Polski, Wielkiej Brytanii, Australii czy Stanów Zjednoczonych. Nie zabraknie wielkich zagranicznych nazwisk. 

Zobacz także

Kraków Live Festival 2017: godzinowa rozpiska koncertów

Piątek, 18 sierpnia

1 dzień

Sobota, 19 sierpnia

dzień 2
fot. mat. prasowe / Kraków Live Festival

Kraków Live Festival 2017: mapa festiwalu

Poniżej można zapoznać się z dokładną mapą terenu festiwalowego.

mapa
fot. mat. prasowe / Kraków Live Festival

Radio ZET na Kraków Live Festival 2017

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Podczas dwóch dni niesamowitego, muzycznego festiwalu w stolicy Małopolski - będziemy obecni ze strefą pełną zabaw.

Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych), masę konkursów ze smart gadgetami od Radia ZET, miejsce do relaksu dla zmęczonych koncertowym szaleństwem i dobrą muzykę. Na miejscu będziecie mogli spotkać Marcina Wojciechowskiego, który poprowadzi program na żywo. Transmisji posłuchać można na http://www.radiozet.pl/sluchaj/online/Radio-ZET-online.html lub przez aplikację Radia ZET na iOS lub Android.

Znajdziecie nas tuż przy głównym wejściu na teren festiwalu.

Zobacz także

WAŻNA INFORMACJA

Jedyne wejście na teren KLF będzie znajdowało się od strony al. Jana Pawła II (dojście ul. Markowskiego). W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy - Muzeum Lotnictwa. Parking dla samochodów zlokalizowany jest przy al. Jana Pawła II (dojazd ul. Ułanów i Seniorów Lotnictwa).

RadioZET.pl/KLF/PK