Zamknij

Startuje ogólnopolska trasa Kayah & Bregovića. Artyści zagrają 8 koncertów!

Redakcja
14.09.2017 09:39
Startuje ogólnopolska trasa Kayah & Bregovića. Artyści zagrają 8 koncertów!
fot. Kayah i Goran Bregovic. JACEK POREMBA/FOTONOVA/East News

Słynny duet, który pokochały miliony Polaków powraca po wielu latach przerwy. Ich wspólna płyta jest przez wielu uważana za jeden z najlepszych albumów w historii polskiej muzyki. Dziś, 14 września, Kayah & Bregović rozpoczynają swoje koncerty. Radio ZET jest patronem całej trasy.

Po siedemnastu latach przerwy słynny duet powróci na polskie sceny. W historii polskiej muzyki album „Kayah i Bregović” jest uważany za kultowy. Krążek z 1999 roku, uhonorowany wieloma nagrodami, to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego. Mimo tylu lat od premiery, płyta nadal zachwyca wielu słuchaczy swoim klimatem i brzmieniem.

Ogólnopolska trasa Kayah & Bregović 2017

Duet pojawi się w siedmiu miastach na terenie całej Polski. Artyści zapowiadają, że w trakcie koncertów pojawi się wiele niespodzianek, ale nie zabraknie też na pewno takich przebojów jak „Prawy do lewego”, „Byłam różą”, „Śpij kochanie, śpij”, „To nie ptak” czy „Sto lat młodej parze”.

  • 14 września – Łódź, Wytwórnia
  • 15 września – Gdynia, Gdynia Arena
  • 16 września – Szczecin, Azoty Arena
  • 18 września – Poznań, MTP II
  • 19 września – Wrocław, Hala Orbita
  • 21 września – Kraków, Hala Wisły (koncert wyprzedany)
  • 22 września – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)
  • 23 września – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)

Bilety można kupić na stronach internetowych biletomat.pl, eventim.pl, eBilet.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Saturn.

Wygraj zaproszenie VIP na jeden z warszawskich koncertów

Radio ZET jest patronem całej trasy Kayah oraz Bregovića. W związku z tym na naszej antenie będzie można wygrać zaproszenia VIP na jeden z warszawskich koncertów. Słuchajcie uważnie naszego radia i bądźcie czujni.

"Warto Rozbawiać" w Radiu ZET: Wywiad Szymona Majewskiego z Kayah

Piosenkarka w programie Szymona Majewskiego opowiedziała m.in. o tegorocznym zamieszaniu przy festiwalu w Opolu, swoim poparciu dla kobiet, dlaczego wybaczyła Goranowi Bregovićowi, a także o tym co jej śni i czy sny spełniają się na scenie. Tutaj możecie obejrzeć wywiad.

RadioZET.pl/PK