Zamknij

Stephen Puth z debiutanckim singlem. Brat Charliego Putha zaczyna muzyczną karierę!

Redakcja
11.12.2018 16:22
Charlie Puth Stephen Puth
fot. mat.prasowe, Youtube (StephenPuthVEVO)

Charlie Puth to jeden z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów młodego pokolenia. Okazuje się, że w jego rodzinie nie tylko on jest uzdolniony muzycznie. Pierwsze kroki w branży muzycznej zaczyna stawiać jego brat — Stephen Puth. 24-latek wydał właśnie swój pierwszy singiel „Sexual Vibe”.

Stephen Puth: brat Charliego Putha zaczyna karierę muzyczną

Wygląda na to, że już niedługo Charlie Puth nie będzie jedyną muzyczną gwiazdą w rodzinie. Pora na jego młodszego brata. 24-letni Stephen Puth podpisał właśnie swój pierwszy kontrakt z wytwórnią i zaprezentował debiutancki singiel zatytułowany „Sexual Vibe”. W sieci można zobaczyć już także oficjalny teledysk promujący jego pierwszą piosenkę. Najprawdopodobniej niedługo ukaże się również debiutancka EP-ka Amerykanina.

W jednym z ostatnich wywiadów Stephen Puth zdradził, że muzyka była mu bliska od najmłodszych lat, ale dopiero teraz zdał sobie sprawę, iż właśnie tym chciałby się zajmować w życiu. Po nauce na uczelni wyższej i pracy w firmach finansowych 24-latek postanowił skupić się poważnie na piosenkach. Zaczął pisać teksty i uczyć się produkowania muzyki.

Stephen Puth może bez wątpienia liczyć na ogromne wsparcie starszego brata Charliego Putha, który ma za sobą już spore sukcesy w branży muzycznej. 27-latek zyskał ogromną popularność dzięki serwisowi YouTube, gdzie prezentował nowe wersje znanych hitów z repertuaru m.in. Sii, Bruno Marsa, Taylor Swift czy Rihanny. Dziś ma na swoim koncie kilka nominacji do prestiżowej nagrody Grammy, dwa studyjne albumy i kilka przebojów: „Attention”, „How Long”, „We Don't Talk Anymore” z Seleną Gomez” czy „See You Again” z Wizem Khalifą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK