Zamknij

Steve Aoki i Linkin Park opublikowali utwór w hołdzie Chesterowi. Posłuchaj!

Redakcja
11.09.2017 12:23
Steve Aoki i Linkin Park opublikowali utwór w hołdzie Chesterowi. Posłuchaj!
fot. Leszek Kotarba / EAST NEWS

Steve Aoki, znany amerykański DJ i producent muzyczny, zaprezentował wyjątkowy mash-up zatytułowany „Darker Than Night That Never Bleeds” (Chester Forever Steve Aoki Remix) będący połączeniem dwóch utworów Linkin Park. 

Steve Aoki i członkowie grupy zaprezentowali zupełnie nowy remiks i zadedykowali go zmarłemu w lipcu Chesterowi Benningtonowi. Mash-up składa się z fragmentów utworów „Darker Than Blood” oraz „A Light That Never Comes”, które Aoki stworzył wspólnie z Linkin Park w przeszłości. 

„Tęsknie za Tobą mój drogi przyjacielu. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i myślach” – napisał Steve tuż po publikacji remiksu.

Cały dochód ze sprzedaży kawałka trafi na konto fundacji Music for Relief, którą Linkin Park założyli po tragicznym trzęsieniu ziemi na Ocenie Indyjskim w 2004 roku.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się mash-up stworzony w hołdzie Chesterowi?

Liczba głosów:

Jay-Z oddał hołd Chesterowi

W trakcie koncertu na brytyjskim festiwalu raper postanowił oddać hołd liderowi Linkin Park. Raper poprosił obsługę o przygaszenie świateł, a fanów zachęcił do włączenia latarek w telefonach komórkowych. Tutaj możecie zobaczyć wideo.

„Proszę zróbcie trochę hałasu, żeby mógł Was usłyszeć w niebie” – powiedział Jay-Z i rozpoczął występ z piosenką „Numb/Encore”.

12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera

Zmarli w tym roku Chris Cornell i Chester Bennington byli przyjaciółmi od wielu lat. Toni Cornell postanowiła upamiętnić swojego ojca oraz lidera Linkin Park w trakcie piątkowego programu Good Morning America. Tutaj możecie zobaczyć wzruszające nagranie.

Oficjalna przyczyna śmierci wokalisty

Koroner sądowy z Los Angeles wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził przyczynę śmierci członka Linkin Park. Mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało artysty zauważyła pokojówka. Obok Benningtona znajdowała się opróżniona do połowy butelka alkoholu. W domu nie znaleziono listu pożegnalnego. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/billboard.com/PK