Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

O nowym singlu, wspólnej płycie i Jamajce. Sting i Shaggy w wywiadzie dla Radia ZET [WIDEO]

13.02.2018 18:28

Współpraca tych dwóch słynnych artystów to jedna z największych muzycznych niespodzianek ostatnich miesięcy. Singiel „Don’t Make Me Wait” możecie już usłyszeć na naszej antenie, a ich wspólny album pojawi się w sklepach na wiosnę. Mieliśmy okazję ostatnio rozmawiać z muzykami. Sting i Shaggy w wywiadzie specjalnie dla Radia ZET. Z muzykami rozmawiała Magdalena Barczyk.

To będzie jedna z najgorętszych wiosennych premier. Już 20 kwietnia ukaże się płyta Stinga i Shaggy’ego zatytułowana „44/876”. Na ich pierwszym wspólnym albumie nie zabraknie ducha Jamajki oraz brzmień łączących w sobie karaibskie rytmy, popowe melodie i rockową energię. Krążek promuje klimatyczny utwór „Don’t Make Me Wait”, do którego pojawił się już oficjalny teledysk nakręcony na karaibskiej wyspie.

W wywiadzie dla Radia ZET dwójka legendarnych muzyków opowiedziała o początkach muzycznej współpracy, znanym już singlu, pomyśle na wspólny krążek i znaczeniu tytułu albumu. Nie zabrakło też wspomnień na temat pierwszego spotkania, pracy w studiu i słynnej magii, z której słynie niewielka Jamajka.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi