Zamknij

Sting w Polsce 2017: kiedy i gdzie koncert? [Data, BILETY]

Redakcja
29.05.2017 13:49
Sting w Polsce 2017
fot. ons.pl

Sting znów w Polsce! Koncert gwiazdy odbędzie się jesienią w Krakowie. Kiedy i gdzie dokładnie? Sprawdzamy najważniejsze informacje o występie.

Sting w Polsce 2017: koncert w ramach trasy 57TH & 9TH odbędzie się już jesienią. To wielka niespodzianka dla fanów artysty - szczególnie, że zaledwie kilka miesięcy temu wystąpił w Toruniu. Właśnie ogłoszonych zostało siedem europejskich koncertów Stinga i na szczęście Polska znów znalazła się na mapie.

Kiedy i gdzie koncert Stinga?

Tym razem Sting zagra w Krakowie. Koncert w Tauron Arenie zaplanowany został na 12 października, a wejściówki już niebawem trafią do sprzedaży. Dystrybucja rozpocznie się 2 czerwca punktualnie o godzinie 10.00. Warto się spieszyć, bo bilety na niedawne koncerty Stinga w innych krajach rozeszły się błyskawicznie!

Sting w Polsce 2017: BILETY

Wejściówki dostępne będą w cenie od 229 złotych, jednak w przedsprzedaży zarejestrowani użytkownicy serwisu LiveNation.pl zakupią je w promocyjnej cenie. Przedsprzedaż rusza w środę 31 maja także o godzinie 10.00. Jeszcze wcześniej rozpocznie się sprzedaż biletów dla członków oficjalnego fanklubu Stinga - we wtorek 30.05.

Dystrybutorem biletów na koncert Stinga w Krakowie jest LiveNation.pl.

Trasa 57TH & 9TH promuje dwunasty solowy album Stinga "57th & 9th". Na płycie znalazło się 10 utworów utrzymanych w popowo-rockowej konwencji, ukazujących różnorodność stylów artysty. Płyta miała swoją światową premierę w listopadzie 2016 roku.

RadioZET.pl/SA