Zamknij

Miley Cyrus i Adam Sandler w hołdzie ofiarom z Las Vegas. Wzruszające nagranie [WIDEO]

Redakcja
03.10.2017 14:11
Miley Cyrus i Adam Sandler w hołdzie ofiarom z Las Vegas. Wzruszające nagranie [WIDEO]
fot. Youtube (The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)

Tragiczne wydarzenia w amerykańskim Las Vegas wstrząsnęły światem. Do strzelaniny doszło w trakcie niedzielnego koncertu muzyki country. Nie brakuje kondolencji ze strony gwiazd muzyki, które wyrażają swój smutek m.in. w mediach społecznościowych. W programie „The Tonight Show” Miley Cyrus oraz Adam Sandler oddali hołd wszystkim ofiarom. 

W trakcie show prowadzonego przez Jimmy’ego Fallona, popularnego amerykańskiego komika, znana piosenkarka i gwiazdor kina uczcili pamięć ofiar ataku. Artyści zaśpiewali wspólnie emocjonalny utwór „No Freedom” z repertuaru Dido.

„Czym jest muzyka, jeśli nie możemy zobaczyć występów naszych ulubionych artystów z powodu strachu przed przemocą? Rodzice nauczyli mnie, aby nie dać się zastraszyć. Dzielmy się nadzieją, zamiast zachęcać do jeszcze większego lęku” – powiedziała Miley w programie.

Cyrus, która właśnie wydała swój kolejny album „Younger Now” ( nasza recenzja tutaj), zaśpiewała także na żywo po raz pierwszy od sześciu lat singiel „The Climb”, jeden z najsłynniejszych swoich utworów.

Strzelanina w Las Vegas

Przypomnijmy, że w niedzielnym ataku przeprowadzonym przez 64-letniego Stephena Paddocka zginęło 59 osób, a ponad 500 zostało rannych. Napastnik strzelał do festiwalowiczów z okna pobliskiego hotelu. Później popełnił samobójstwo.  Tutaj możesz zobaczyć galerię i historie ofiar strzelaniny w Las Vegas.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK