Zamknij

Stwórz własną wersję utworu Kayah & Bregovića i znajdź się na ich płycie!

Redakcja
17.07.2017 17:10
Stwórz własną wersję utworu Kayah & Bregovića i znajdź się na ich płycie!
fot. mat. prasowe

Słynny duet powraca po wielu latach. Już we wrześniu odbędzie się ich trasa koncertowa i ukaże się reedycja słynnej płyty „Kayah i Bregović”. Z tej okazji ogłoszono wyjątkowy konkurs. Stwórz własną wersję jednego z ich trzech utworów i znajdź się na nowym wydaniu albumu!

W historii polskiej muzyki album „Kayah i Bregović” jest uważany za kultowy. Krążek z 1999 roku to wielka podróż w świat folkloru bałkańskiego, w którym zakochało się tysiące słuchaczy.

Już we wrześniu Kayah i Bregović powrócą na scenę. Razem zagrają osiem koncertów w siedmiu polskich miastach. W związku z powrotem duetu ukaże się także specjalna reedycja ich legendarnej już płyty.

Konkurs „Kayah i Bregović” REWORK na platformie 2track.pro

Nowa wersja albumu będzie wzbogacona o kilka niespodzianek. Na platformie 2track.pro ruszył specjalny konkurs. Jego uczestnicy mogą stworzyć własne aranżacje trzech utworów pochodzących z płyty „Kayah i Bregović”: „Tabakiera, „To nie ptak” i „Śpij kochanie śpij”. Każda biorąca udział osoba ma do dyspozycji partie wokalne Kayah – wokal musi pozostać jednak niezmieniony.

Konkurs trwa od 17 do 31 lipca. Trzy zwycięskie prace pojawią się na reedycji albumu, który ukaże się nakładem Sony Music. Laureaci zostaną wyłonieni przez specjalne jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Kayax, portalu 2track oraz sami artyści. Organizatorzy przewidzieli także nagrody rzeczowe w postaci bonów na zakupy w sklepach Superdry o łącznej wartości 5 tysięcy złotych oraz półrocznej subskrypcji w serwisie streamingowym TIDAL.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na www.2track.pro.

Kayah & Bregovic Tour 2017

Po siedemnastu latach przerwy słynny duet powróci na polską scenę. We wrześniu odbędzie się osiem koncertów w siedmiu różnych miastach.

  • 14 września – Łódź, Wytwórnia
  • 15 września – Gdynia, Gdynia Arena
  • 16 września  – Szczecin, Azoty Arena
  • 18 września  – Poznań, MTP II
  • 19 września – Wrocław, Hala Orbita
  • 21 września – Kraków, Hala Wisły
  • 22 września – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)
  • 23 września – Warszawa, Progresja

Bilety na koncerty w ramach Kayah & Bregovic Tour 2017 są dostępne na stronach internetowych Biletomat, Eventim, eBilet oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn.

RadioZET.pl/SonyMusic/PK