Zamknij

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. Znamy datę koncertu

Piotr Krajewski
27.09.2019 10:19
Super Bowl 2020 Jennifer Lopez i Shakira wystąpią razem kiedy występ data
fot. Youtube

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. To będzie pierwszy raz, kiedy słynne piosenkarki pojawią się razem na scenie. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany 2 lutego na Florydzie.

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. Kiedy się odbędzie? [DATA]

Na Super Bowl 2020 wystąpią Shakira i Jennifer Lopez. Organizatorzy jednego z najsłynniejszych wydarzeń w świecie sportu i muzyki poinformowali, że w trakcie finałowego meczu zobaczymy występ aż dwóch latynoskich gwiazd.

Po raz pierwszy w historii Jennifer Lopez i Shakira pojawią się razem na scenie. Jak wyznały w najnowszym wspólnym wywiadzie, nie wiedzą jeszcze dokładnie, jak będzie wyglądał ich występ na Super Bowl 2020. Zdradziły, że właśnie rozpoczynają nad nim prace.

Czuję się zaszczycona, że pojawię się na największej scenie na świecie razem z inną latynoską artystką i będziemy miały okazję reprezentować społeczność latynoską z USA i całego świata. I to wszystko w moje urodziny. To prawdziwy amerykański sen. Damy najlepszy występ w życiu — powiedziała Shakira.

Internauci są zachwyceni wyborem artystek. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wiele osób twierdzi nawet, że występ Shakiry i Jennifer Lopez może być najlepszym w historii całego Super Bowl.

Super Bowl 2020 odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens.

Super Bowl Halftime Show: co to jest?

Finał NFL to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także popkulturowe. Kilkunastominutowy koncert Super Bowl Halftime Show, który jest szeroko komentowany później w mediach, ogląda rokrocznie ponad 100 milionów ludzi.

W trakcie Super Bowl Halftime Show wystąpiły największe gwiazdy muzyki, m.in. Britney Spears, Michael Jackson, U2 , The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay, Lady Gaga i Justin Timberlake.   

RadioZET.pl/billboard.com/PK