Zamknij

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez wystąpi na imprezie? Gwiazda komentuje

Piotr Krajewski
18.07.2019 10:07
Super Bowl 2020: Jennifer Lopez wystąpi na imprezie komentarz gwiazdy
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Lopez wystąpi na Super Bowl 2020? W internecie coraz głośniej mówi się o udziale słynnej piosenkarki w przyszłorocznej imprezie. Temat występu w przerwie meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim skomentowała sama artystka. Czy Jennifer Lopez będzie gwiazdą Super Bowl 2020?

Jennifer Lopez wystąpi na Super Bowl 2020?

Jennifer Lopez będzie gwiazdą Super Bowl 2020? Plotki o występie 49-letniej piosenkarki nasiliły się po jej ostatnim wywiadzie dla „Entertainment Tonight”.

>> Jennifer Lopez przerwała występ w Nowym Jorku. Wielka ewakuacja na koncercie [WIDEO]

W trakcie rozmowy amerykański dziennikarz wspomniał artystce o tym, że Super Bowl 2020 odbędzie się 2 lutego w Miami. To właśnie stamtąd pochodzi jej narzeczony Alex Rodriguez. Od dłuższego czasu para podobno spędza bardzo dużo czasu w słynnym mieście na Florydzie, gdzie mężczyzna ma swoją rezydencję. Reporter zasugerował więc, że wokalistka byłaby najlepszym wyborem.

J.Lo postanowiła skomentować swój domniemany występ na Super Bowl 2020. Co ciekawe, artystka nie zdecydowała się zaprzeczyć plotkom o udziale w imprezie.

Faktycznie, myśleliśmy o Super Bowl. Odbędzie się w Miami. To wielka rzecz. Zobaczymy. To oni podejmują decyzję w tej sprawie — powiedziała.

Opinie internautów na temat ewentualnego udziału Jennifer Lopez w Super Bowl 2020 są bardzo pozytywne. Artystka słynie ze świetnych występów pełnych energii, tańca i dobrej zabawy. Wiele osób twierdzi, że J.Lo sprawdziłaby się świetnie jako gwiazda Super Bowl.

Przypomnijmy, że występ Maroon 5 na Super Bowl 2019 spotkał się z ogromną krytyką. Niektórzy internauci nazwali ich mini koncert najgorszym i najnudniejszym w całej historii Super Bowl Halftime Show.

Super Bowl Halftime Show: co to jest?

Finał NFL to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale także popkulturowe. Kilkunastominutowy koncert Super Bowl Halftime Show, który jest szeroko komentowany później w mediach, ogląda rokrocznie ponad 100 milionów ludzi.

W trakcie Super Bowl Halftime Show wystąpiły największe gwiazdy muzyki, m.in. Britney Spears, Michael Jackson, U2 , The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Beyoncé, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Katy Perry, Coldplay, Lady Gaga i Justin Timberlake.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etonline.com/PK