Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Susan Boyle powraca. Gwiazda brytyjskiego „Mam Talent” uczestniczką nowego programu!

09.01.2019 16:15
xxx zet

Susan Boyle zrobiła furorę kilka lat temu w brytyjskim „Mam Talent”. Miliony Brytyjczyków zakochały się w kobiecie, a jej debiutancka płyta pokryła się wielokrotną platyną. Teraz 57-latka powraca w nowym programie „America's Got Talent: The Champions”. Biorą w nim udział uczestnicy i zwycięzcy „Mam Talent” z całego świata.

Susan Boyle fot. Youtube

Susan Boyle powróciła do „Mam Talent”. Słynna uczestniczka brytyjskiej edycji pojawiła się w „America's Got Talent: The Champions”, specjalnym amerykańskim sezonie programu, w którym występują zwycięzcy i uczestnicy różnych edycji „Mam Talent” z całego świata.

Na castingu Susan Boyle zaprezentowała piosenkę „Wild Horses” The Rolling Stones i z miejsca oczarowała publiczność oraz jurorów. Dostała owacje na stojąco. Mel B postanowiła skorzystać z tzw. złotego guzika, co oznacza, że Boyle awansowała automatycznie do finału programu.

Susan Boyle zrobiła furorę w trakcie trzeciej edycji brytyjskiego „Mam Talent”, gdzie zajęła drugie miejsce. Sukces w programie pozwolił jej wydać w 2009 roku debiutancką płytę „I Dreamed a Dream”, która sprzedała się fenomenalnie na całym świecie. Rozeszła się w 14 milionach egzemplarzy. 57-latka ma już na swoim koncie łącznie siedem płyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/interia.pl/PK

Oceń