Zamknij

Susan Boyle powraca. Gwiazda brytyjskiego „Mam Talent” uczestniczką nowego programu!

Redakcja
09.01.2019 16:15
Susan Boyle
fot. Youtube

Susan Boyle zrobiła furorę kilka lat temu w brytyjskim „Mam Talent”. Miliony Brytyjczyków zakochały się w kobiecie, a jej debiutancka płyta pokryła się wielokrotną platyną. Teraz 57-latka powraca w nowym programie „America's Got Talent: The Champions”. Biorą w nim udział uczestnicy i zwycięzcy „Mam Talent” z całego świata.

Susan Boyle powróciła do „Mam Talent”. Słynna uczestniczka brytyjskiej edycji pojawiła się w „America's Got Talent: The Champions”, specjalnym amerykańskim sezonie programu, w którym występują zwycięzcy i uczestnicy różnych edycji „Mam Talent” z całego świata.

Na castingu Susan Boyle zaprezentowała piosenkę „Wild Horses” The Rolling Stones i z miejsca oczarowała publiczność oraz jurorów. Dostała owacje na stojąco. Mel B postanowiła skorzystać z tzw. złotego guzika, co oznacza, że Boyle awansowała automatycznie do finału programu.

Susan Boyle zrobiła furorę w trakcie trzeciej edycji brytyjskiego „Mam Talent”, gdzie zajęła drugie miejsce. Sukces w programie pozwolił jej wydać w 2009 roku debiutancką płytę „I Dreamed a Dream”, która sprzedała się fenomenalnie na całym świecie. Rozeszła się w 14 milionach egzemplarzy. 57-latka ma już na swoim koncie łącznie siedem płyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/interia.pl/PK