Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: nie ma mocnych na Eda Sheerana, wysoki debiut Michała Szpaka

04.12.2017 10:08

Najnowszy przebój Eda Sheeran robi furorę na naszej liście przebojów i po raz kolejny znalazł się na samym szczycie. Wysoki debiut w zestawieniu zaliczył Michał Szpak ze swoim singlem „Don’t Poison Your Heart”.

Lista Przebojów Radia ZET: nie ma mocnych na Eda Sheerana, wysoki debiut Michała Szpaka fot. Youtube (Ed Sheeran, MichalSzpakVEVO)

Nowa kompozycja Eda Sheerana cieszy się wielką popularnością w naszym radiu. Emocjonalna ballada to kolejny singiel promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce.

Na początku listopada Brytyjczyk zaprezentował swój najnowszy klip, który może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

W piątek odbyła się premiera wyjątkowego remiksu z Beyoncé. Nowa wersja zatytułowana „Perfect Duet” bije rekordy popularności w internecie.

Nowości i wielki debiut Michała Szpaka

W najnowszym zestawieniu pojawiło się kilka nowych utworów. Powody do zadowolenia mogą mieć bez wątpienia fani Michała Szpaka, dzięki którym jego singiel „Don’t Poison Your Heart” wskoczył od razu na 3. miejsce. Debiut na Liście Przebojów Radia ZET zaliczyły także kompozycje „Podatek od Miłości” Kayah i Grzegorza Hyżego (12. miejsce) oraz „Echame La Culpa” Luisa Fonsi i Demi Lovato.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Andromeda” Edyty Górniak, „Między nami” Blue Cafe czy „Idealnie” Sound'n'Grace. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK

Oceń