Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: nie ma mocnych na Eda Sheerana, wysoki debiut Michała Szpaka

Redakcja
04.12.2017 10:08
Lista Przebojów Radia ZET: nie ma mocnych na Eda Sheerana, wysoki debiut Michała Szpaka
fot. Youtube (Ed Sheeran, MichalSzpakVEVO)

Najnowszy przebój Eda Sheeran robi furorę na naszej liście przebojów i po raz kolejny znalazł się na samym szczycie. Wysoki debiut w zestawieniu zaliczył Michał Szpak ze swoim singlem „Don’t Poison Your Heart”.

Nowa kompozycja Eda Sheerana cieszy się wielką popularnością w naszym radiu. Emocjonalna ballada to kolejny singiel promujący ostatni album Sheerana „Divide” z marca 2017 roku, który zdążył już pokryć się platyną w Polsce.

Na początku listopada Brytyjczyk zaprezentował swój najnowszy klip, który może kojarzyć się nieco ze słynnym teledyskiem do legendarnego przeboju „Last Christmas”. Wideo nakręcono w austriackiej części Alp. Nie brakuje więc śniegu, świątecznego klimatu i romantycznej historii.

W piątek odbyła się premiera wyjątkowego remiksu z Beyoncé. Nowa wersja zatytułowana „Perfect Duet” bije rekordy popularności w internecie.

Nowości i wielki debiut Michała Szpaka

W najnowszym zestawieniu pojawiło się kilka nowych utworów. Powody do zadowolenia mogą mieć bez wątpienia fani Michała Szpaka, dzięki którym jego singiel „Don’t Poison Your Heart” wskoczył od razu na 3. miejsce. Debiut na Liście Przebojów Radia ZET zaliczyły także kompozycje „Podatek od Miłości” Kayah i Grzegorza Hyżego (12. miejsce) oraz „Echame La Culpa” Luisa Fonsi i Demi Lovato.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Andromeda” Edyty Górniak, „Między nami” Blue Cafe czy „Idealnie” Sound'n'Grace. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK