Zamknij

Sylwester TVP w Zakopanem: Krzysztof Krawczyk zabiera głos w sprawie występu

Redakcja
03.10.2017 12:49
Sylwester TVP w Zakopanem: Krzysztof Krawczyk zabiera głos w sprawie występu
fot. ons.pl / Daniel Wysocki

W mediach pojawiły się doniesienia, że jedną z głównych gwiazd nadchodzącego sylwestra w Zakopanem ma być Krzysztof Krawczyk. Jak podaje krakowska „Gazeta Wyborcza”, władze miasta ogłosiły informację bez podpisania umowy z muzykiem. Telewizja Polska wydała oświadczenie w tej sprawie.

Sylwester TVP po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem. Zeszłoroczna impreza odniosła ogromny sukces i przyciągnęła miliony widzów przed telewizory. Największym hitem okazało się wspólne show Maryli Rodowicz i Zenona Martyniuka. O tym dość nietypowym duecie mówili dosłownie wszyscy. Tutaj możecie zobaczyć występ do utworu „Przez Twe Oczy Zielone”.

Krzysztof Krawczyk gwiazdą tegorocznego "Sylwestra z Dwójką"?

Organizatorzy, zachęceni świetnymi wynikami oglądalności, rozpoczęli poszukiwania znanych nazwisk, które tym razem pojawią się na Podhalu. Według "Wyborczej", jednym z artystów, który znalazł się w kręgu zainteresowań Telewizji Polskiej, miał być Krzysztof Krawczyk. Władze miasta postanowiły ostatnio potwierdzić, że 71-letni gwiazdor będzie częścią tegorocznego „Sylwestra z Dwójką”. Miał wystąpić m.in. w duecie z Martyniukiem, wielką gwiazdą polskiego disco polo.

Menadżer odpowiada

Menadżer Krawczyka, Andrzej Kosmala, przekazał "Wyborczej" informację, że artysta odmówił występu na Podhalu. Powodem nie są kwestie polityczne, ale brak profesjonalizmu ze strony organizatorów.

„Krzysztof Krawczyk nie podpisał jeszcze żadnej umowy z TVP. Były tylko może dwa telefony z biura TVP w tej sprawie. Postanowiliśmy odmówić. Nie chodzi tu o politykę, tylko o brak profesjonalizmu organizujących tę imprezę” – poinformował Kosmala w rozmowie z „Wyborczą”.

Oświadczenie TVP w sprawie artykułu "Gazety Wyborczej"

"W związku z publikacją, która ukazała się 2 października, na portalu krakow.wyborcza.pl, TVP oświadcza, że nieprawdziwa jest informacja, jakoby przedstawiciele Spółki informowali o tym, że Krzysztof Krawczyk weźmie udział w organizowanym przez TVP koncercie sylwestrowym w Zakopanem.

Telewizja Polska nie informowała o planach związanych z organizacją Sylwestra w Zakopanem, a tym bardziej nie podawała informacji o artystach, którzy ewentualnie wzięliby udział w wydarzeniu.

Wszelkie negocjacje prowadzone przez TVP odbywają się zgodnie z zasadami poufności, aż do momentu sfinalizowania umów.

Jest to kolejny przykład nierzetelnej publikacji ze strony „Gazety Wyborczej”, mający uderzyć w wizerunek Spółki".

RadioZET.pl/wyborcza.pl/interia.pl/PK