Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwester w Warszawie 2017/2018. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy!

30.11.2017 10:26

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2017 roku, a co za tym idzie pojawiają się już pierwsze informacje odnośnie imprez sylwestrowych. Tegoroczny sylwester miejski w Warszawie odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji. Portal Wirtualne Media poinformował o pierwszych gwiazdach, które wystąpią.

Sylwester w Warszawie 2017/2018. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy! fot. pixabay.com / nickgesell

W ostatnich latach Sylwester w Warszawie odbywał się w wielu różnych lokalizacjach, m.in. na placu Defilad, placu Konstytucji czy na błoniach Stadionu Narodowego.

Tym razem tysiące turystów i mieszkańców stolicy powita rok 2018 na placu Blankowym, na którym pojawi się ogromna scena i zostanie zorganizowany sylwestrowy koncert.

Sylwester w Warszawie 2017/2018: kto wystąpi?

Portal WirtualneMedia.pl poinformował o pierwszych wykonawcach, którzy rozgrzeją publiczność w czasie imprezy żegnającej rok 2017. Pewne już jest, że na scenie pojawią się m.in. Kayah, Blue Cafe i Bracia.

W trakcie zeszłorocznego koncertu warszawiacy bawili się przy przebojach m.in. Agnieszki Chylińskiej, Anny Wyszkoni, zespołu LemON, Varius Manx i Kasi Stankiewicz, Janusza Panasewicza, Kombii i Cleo.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK

Oceń
Tagi