Zamknij

Sylwestrowa wpadka Polsatu: na koncercie zamiast Ewy Farnej zabrzmiał...

Redakcja
02.01.2018 14:16
Ewa Farna
fot. ons.pl

Wpadka na "Sylwestrowej Mocy Przebojów", czyli imprezie Polsatu, była jedną z zabawniejszych na tegorocznych telewizyjnych zabawach sylwestrowych. W zdarzeniu uczestniczyła Ewa Farna. Właśnie miała zacząć śpiewać swój przebój, kiedy rozległ się utwór, którego nikt się nie spodziewał.

Jak co roku stacje telewizyjne konkurowały ze sobą o to, która z nich urządzi najlepszą imprezę sylwestrową. Wielkie gwiazdy, znane przeboje (choć niektóre trochę "odgrzewane") i kolorowe kreacje przyciągnąć miały jak największą liczbę widzów. Jednak, wbrew pozorom, nie zawsze to te aspekty decydują o tym, która impreza zostanie najbardziej zapamiętana. Pewne jest, że występ Ewy Farnej na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" telewizji Polsat na pewno zapadnie w pamięć na długo. Wszystko przez wpadkę, która rozbawiła widzów.

Farna właśnie miała zacząć śpiewać jeden ze swoich hitów, kiedy omyłkowo realizatorzy włączyli podkład do piosenki "Zawsze z tobą chciałbym być" grupy Ich Troje. Piosenkarka przez chwilę była zaskoczona, ale nie dała się zbić z tropu i podeszła do tego z poczuciem humoru, które od razu udzieliło się publice. Ostatecznie wszystko wróciło na właściwy tor i koncert trwał dalej.

Oprócz Ewy Farnej na scenie w "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Katowicach wystąpili też m.in. Danzel, Piotr Kupicha, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, Piersi oraz Vengaboys.

RadioZET.pl/SA