Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwestrowa wpadka Polsatu: na koncercie zamiast Ewy Farnej zabrzmiał...

02.01.2018 14:16

Wpadka na "Sylwestrowej Mocy Przebojów", czyli imprezie Polsatu, była jedną z zabawniejszych na tegorocznych telewizyjnych zabawach sylwestrowych. W zdarzeniu uczestniczyła Ewa Farna. Właśnie miała zacząć śpiewać swój przebój, kiedy rozległ się utwór, którego nikt się nie spodziewał.

Ewa Farna fot. ons.pl

Jak co roku stacje telewizyjne konkurowały ze sobą o to, która z nich urządzi najlepszą imprezę sylwestrową. Wielkie gwiazdy, znane przeboje (choć niektóre trochę "odgrzewane") i kolorowe kreacje przyciągnąć miały jak największą liczbę widzów. Jednak, wbrew pozorom, nie zawsze to te aspekty decydują o tym, która impreza zostanie najbardziej zapamiętana. Pewne jest, że występ Ewy Farnej na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" telewizji Polsat na pewno zapadnie w pamięć na długo. Wszystko przez wpadkę, która rozbawiła widzów.

Farna właśnie miała zacząć śpiewać jeden ze swoich hitów, kiedy omyłkowo realizatorzy włączyli podkład do piosenki "Zawsze z tobą chciałbym być" grupy Ich Troje. Piosenkarka przez chwilę była zaskoczona, ale nie dała się zbić z tropu i podeszła do tego z poczuciem humoru, które od razu udzieliło się publice. Ostatecznie wszystko wróciło na właściwy tor i koncert trwał dalej.

Oprócz Ewy Farnej na scenie w "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Katowicach wystąpili też m.in. Danzel, Piotr Kupicha, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, Piersi oraz Vengaboys.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi