Zamknij

Sylwia Grzeszczak i nowy singiel „Rakiety”. W teledysku jest blondynką [WIDEO]

Piotr Krajewski
09.08.2019 10:57
Sylwia Grzeszczak Rakiety nowy singiel w teledysku jest blondynką wideo
fot. Youtube

Sylwia Grzeszczak wydała nowy singiel zatytułowany „Rakiety”, który nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc. W internecie możemy zobaczyć też oficjalny teledysk, gdzie piosenkarka zaskakuje długimi i prostymi blond włosami. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo nowy singiel „Rakiety” już po godz. 11:00.

Sylwia Grzeszczak — Rakiety. Nowy singiel

Sylwia Grzeszczak wróciła z nowym singlem „Rakiety”. To pierwsza piosenka artystki od czasów przeboju „Dobre myśli”, który nagrała razem z raperem i swoim mężem Liberem.

Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach — czytamy w opisie piosenki „Rakiety”.

W oficjalnym teledysku do nowego singla Sylwia Grzeszczak pojawia się w zaskakującej blond fryzurze. Co ciekawe, piosenkarka faktycznie została blondynką, czym pochwaliła się niedawno w trakcie wizyty w programie „Dzień Dobry Wakacje”.

W nowym klipie u boku Sylwii Grzeszczak występuje Oskar Stoczyński, aktor teatralny i filmowy, który grał m.in. w „Moje córki krowy”, „Miasto 44” czy „M jak miłość”.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Sylwii Grzeszczak?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK