Zamknij

Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie. Internauci porównują ją do Julii Roberts [FOTO]

Piotr Krajewski
04.10.2019 10:38
Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie internauci porównują ją do Julii Roberts foto
fot. Instagram

Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu na Instagramie. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bardziej naturalnej odsłonie. Internauci zachwycają się urodą Sylwią Grzeszczak i porównują ją do Julii Roberts.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu. Opublikowała zdjęcie na Instagramie

Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie. 30-letnia piosenkarka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i opublikowała zdjęcie w „domowej wersji”, czyli bez make-upu i pięknie ułożonej fryzury. Przy okazji zapytała internautów, co u nich słychać.

Naturalna odsłona Sylwii Grzeszczak bardzo przypadła do gustu internautom. Wystarczy spojrzeć na lawinę komentarzy, która pojawiła się pod zdjęciem. Fani zachwycają się urodą wokalistki i porównują ją do Julii Roberts.

>> Sylwia Grzeszczak skończyła 30 lat. Tak wyglądała jako nastolatka [WIDEO] 

„Bez makijażu wygląda pani 100 razy lepiej”, „w pierwszej chwili myślałam, że to Julia Roberts”, „urocza, czarująca wersja domowa”, „wyglądasz jak Julia Roberts” — piszą fani.

Czy Wy też widzicie podobieństwo polskiej gwiazdy do słynnej amerykańskiej aktorki? Spójrzcie na zdjęcie Sylwii Grzeszczak bez makijażu i oceńcie sami.

RadioZET.pl/PK