Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie. Internauci porównują ją do Julii Roberts [FOTO]

04.10.2019 10:38

Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu na Instagramie. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bardziej naturalnej odsłonie. Internauci zachwycają się urodą Sylwią Grzeszczak i porównują ją do Julii Roberts.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie internauci porównują ją do Julii Roberts foto fot. Instagram

Sylwia Grzeszczak bez makijażu. Opublikowała zdjęcie na Instagramie

Sylwia Grzeszczak bez makijażu na Instagramie. 30-letnia piosenkarka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i opublikowała zdjęcie w „domowej wersji”, czyli bez make-upu i pięknie ułożonej fryzury. Przy okazji zapytała internautów, co u nich słychać.

Naturalna odsłona Sylwii Grzeszczak bardzo przypadła do gustu internautom. Wystarczy spojrzeć na lawinę komentarzy, która pojawiła się pod zdjęciem. Fani zachwycają się urodą wokalistki i porównują ją do Julii Roberts.

>> Sylwia Grzeszczak skończyła 30 lat. Tak wyglądała jako nastolatka [WIDEO] 

„Bez makijażu wygląda pani 100 razy lepiej”, „w pierwszej chwili myślałam, że to Julia Roberts”, „urocza, czarująca wersja domowa”, „wyglądasz jak Julia Roberts” — piszą fani.

Czy Wy też widzicie podobieństwo polskiej gwiazdy do słynnej amerykańskiej aktorki? Spójrzcie na zdjęcie Sylwii Grzeszczak bez makijażu i oceńcie sami.

RadioZET.pl/PK

Oceń