Zamknij

Sylwia Grzeszczak krytykowana za "The Voice of Poland". Tomson broni koleżanki i dementuje plotki

26.11.2021 10:33
Sylwia Grzeszczak
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Grzeszczak i jej udział w programie "The Voice of Poland" nadal budzi duże kontrowersje. Po kolejnej fali krytyki, Tomson zwrócił się do widzów show.

Sylwia Grzeszczak zadebiutowała podczas trwającej edycji "The Voice of Poland". Start artystki w programie nie jest łatwy. Wokalistka "obrywa" od widzów niemal po każdym odcinku. Fani show zarzucają jej braki umiejętności w trenowaniu swoich podopiecznych oraz chybione decyzje.

Sylwia Grzeszczak w ogniu krytyki. Tomson zabrał głos

Piosenkarka podchodzi do krytyki z dużym dystansem. W jednym z wywiadów zareagowała na niesłabnący hejt i przyznała, że woli skupiać się na pozytywach swojej pracy. Redakcja Pudelka niedawno doniosła, że artystka nie pojawi się w kolejnych edycjach programu.

Jak czytamy na stronie, TVP wykupiła licencję na kolejne trzy edycje programu, jednak ze względu na brak chemii między jurorami, zostaną oni najprawdopodobniej wymienieni. "Na sto procent" w nowym sezonie show nie zobaczymy właśnie Grzeszczak, która według Pudelka jest niezwykle zestresowana każdym odcinkiem, a przed wydaniami "live" musi mieć zapisane teksty, których potem użyje.

Tomson stanął w obronie Sylwii Grzeszczak: "Super koleżanka"

Portal podaje, że Telewizja Polska już rozgląda się za nowymi twarzami, które mają podbić oglądalność kolejnej edycji show. Podobno pod uwagę bierze się Ewelinę Lisowską oraz Ewę Farną. Innego zdania na temat atmosfery i chemii na planie są sami trenerzy. Zarówno Sylwia Grzeszczak jak i Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk dementowali plotki o konfliktach czy napięciach między jurorami.

Na temat Sylwii Grzeszczak wypowiedział się również Tomson, który najwyraźniej darzy piosenkarkę sympatią. W rozmowie z Jastrząb Post komplementował koleżankę:

Ja się z Sylwią super dogaduję, jest taką kumpelą, koleżanką, z którą od razu złapaliśmy wspólny język. To jest kobieta, która momentalnie dogaduje się z chłopakami - mamy wspólny język, wspólne poczucie humoru. Jeszcze słuchając, jak Sylwia śpiewa... A śpiewa przecudownie. Ta technika, ten głos, ta skala. Wszystko tworzy taki jej piękny obraz super koleżanki.

Artysta dodał również, że każdy, kto rozpoczyna nową działalność w swoim życiu, musi być przygotowany na słowa krytyki. Tomson rozumie, że ludzie mogą pewne osoby lubić mniej, a inne bardziej i twórcy muszą być na to odporni. Zaznaczył jednak, że hejt nie powinien mieć w tym przypadku miejsca. Dodał również, że sprzeczki na planie są naturalnym motywatorem do działania.

My się lubimy czasem nawet pospierać. Tak po prostu. Żeby było aktywnie. Żeby jeden drugiego mógł mobilizować do czegoś. Ale nie są to konflikty i kłótnie.

Tomson podsumował udział Grzeszczak w programie:

Uważam, że Sylwia bardzo dobrze sobie radzi, a dowodem na to są opinie wokalistów z jej grupy i to ich należy spytać.