Zamknij

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę na Instagramie. Bogna ma już 3 lata! [ZDJĘCIE]

Redakcja
12.12.2018 10:37
Sylwia Grzeszczak
fot. OLSZANKA/EAST NEWS

Sylwia Grzeszczak dba o prywatność swojej rodziny i rzadko publikuje z nią zdjęcia. Artystka woli dzielić się z fanami muzyką. Zrobiła jednak wyjątek. W końcu opublikowała zdjęcie córki. Dziewczynka o imieniu Bogna skończyła ostatnio 3 lata. Mama wybrała się z córeczką nad polskie morze.

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę na Instagramie

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę na Instagramie. Artystka postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcie 3-letniej Bogny w mediach społecznościowych. Szczęśliwa mama zabrała córeczkę nad polskie morze, gdzie świętowały razem jej kolejne urodziny.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Grzeszczak śpiewa wielki hit Whitney Houston. Fenomenalny występ! [WIDEO]

Moja Bogna kończy dziś 3 lata” — napisała Sylwia Grzeszczak na Instagramie.

Piosenkarka słynie z tego, że dba o prywatność i nie dzieli się wieloma szczegółami z życia osobistego. Zdecydowała się więc nie pokazywać publicznie twarzy córki.

Bogna to pierwsze dziecko Sylwii Grzeszczak i Libera. Para wzięła ślub w 2014 roku. Warto dodać, że to właśnie raper pomógł artystce stawiać pierwsze kroki w branży. W 2008 roku wydali wspólny album „Ona i on”, z którego pochodzą hity „Nowe szanse”, „Co z nami będzie” i „Mijamy się”. Niedługo później Sylwia Grzeszczak rozpoczęła solową karierę pełną sukcesów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK