Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwia Grzeszczak skończyła 30 lat. Tak wyglądała jako nastolatka [WIDEO]

08.04.2019 11:37

Sylwia Grzeszczak skończyła w niedzielę 30 lat. Ostatnia dekada była dla artystki z Poznania niezwykle udana. Wielkie hity sprawiły, że piosenkarka szybko stała się jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Zastanawialiście się, jak Sylwia Grzeszczak wyglądała w latach nastoletnich? Zobaczcie wideo.

Sylwia Grzeszczak skończyła 30 lat tak wyglądała jako nastolatka wideo fot. Wojciech OLSZANKA/East News, Youtube

Sylwia Grzeszczak może pochwalić się niesamowitą karierą. Polscy słuchacze poznali artystkę w 2008 roku za sprawą hitów „Nowe szanse” i „Co z nami będzie”, które nagrała razem z Liberem. Później było już tylko lepiej. Solowa kariera piosenkarki ruszyła pełną parą. Od wielu lat Sylwia Grzeszczak wydaje przebój za przebojem, a jej solowe płyty pokrywają się kilkukrotną platyną. 

Sylwia Grzeszczak jako nastolatka

7 kwietnia Sylwia Grzeszczak obchodziła swoje 30. urodziny. Wielu z naszych czytelników może nie wiedzieć, że piosenkarka stawiała swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie już jak malutka dziewczynka w programie „Od przedszkola do Opola”. To jednak nie koniec. Zastanawialiście się kiedyś, jak Sylwia Grzeszczak wyglądała jako nastolatka? Postanowiliśmy przypomnieć jej występ w „Idolu”. Wiele lat temu 16-letnia poznanianka pojawiła się na castingu i zaśpiewała legendarne „I Will Always Love You” Whitney Houston.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy lubisz piosenki Sylwii Grzeszczak?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń