Zamknij

Sylwia Grzeszczak zaatakowana przez fana. Wykręcał jej rękę na koncercie!

Redakcja
27.08.2018 11:58
Sylwia Grzeszczak
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Na jej koncerty przychodzą wielkie tłumy. W rozmowie z „Party” piosenkarka opowiedziała o bardzo niebezpiecznych sytuacjach, które miały miejsce w trakcie jej występów. Przyznała, że pewien mężczyzna wykręcał jej rękę.

Sylwia Grzeszczak zaatakowana na koncercie. Fan wykręcał jej rękę

Szokujące wyznanie Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka przyznała w wywiadzie dla „Party”, że została zaatakowana w trakcie koncertu. Jeden z uczestników chciał uderzyć ją kamieniem.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Grzeszczak zaśpiewała Whitney Houston. Piękny występ! [WIDEO]

Ktoś próbował czymś rzucić. Zobaczyłam to po chwili. Celował centralnie we mnie. Z jakichś przyczyn próbował wyrządzić mi krzywdę. Na szczęście nic się nie stało. Wyglądało dramatycznie — powiedziała artystka.

Okazuje się, że to niejedyna taka sytuacja na koncercie Sylwii Grzeszczak. Wokalistka zdradziła także, że pewien mężczyzna wykręcał jej rękę. Szczęśliwie nic się nie stało. Piosenkarka przyznała, że ma świetnych fanów oraz profesjonalną ekipę, którzy dbają o jej bezpieczeństwo i pilnują takich sytuacji.

Sylwia Grzeszczak i Liber — Dobre myśli

Nowy singiel Sylwii Grzeszczak i Libera cieszy się ogromną popularnością w Radiu ZET. Piosenka po raz kolejny dotarła na szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Utwór „Dobre myśli” łączy w sobie dźwięki retro-funku, reggae i hip-hopu. Oficjalny teledysk promujący singiel obejrzano ponad 13 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/party.pl/PK