Zamknij

Sylwia Grzeszczak zareagowała na hejt. Złożyła apel do widzów TVP

18.11.2021 12:32
Sylwia Grzeszczak
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Grzeszczak, najbardziej kontrowersyjna trenerka "The Voice of Poland" odniosła się do hejtu, który wylewa się na nią w internecie. Co ma do powiedzenia krytykom?

Sylwia Grzeszczak zaliczyła mocny debiut trenerski w "The Voice of Poland". Wokalistka niemal po każdym odcinku mierzy się z falą krytyki wobec jej zachowania lub wyborów, których dokonuje w programie.

Sylwia Grzeszczak odniosła się do krytyki widzów "The Voice of Poland"

Fani talent show zarzucają wokalistce między innymi brak wyczucia w doborze repertuaru swoim podopiecznym. Pojawiły się nawet głosy, że do programu powinien wrócić Michał Szpak, który według komentujących sprawdzał się znacznie lepiej w swojej roli.

Nagonka na Grzeszczak w sieci stała się tak duża, że temat wypłynął podczas jednego z jej ostatnich wywiadów. O ostrą krytykę, która pojawia się wobec jej osoby po niemal każdym odcinku "Voice'e" zapytał portal Przeambitni.pl.

Sylwia Grzeszczak odpowiada hejterom: "Skupiajmy się na pozytywach"

Wokalistka wykazała się dyplomacją i spokojem. Przyznała, że woli skupiać się na pozytywnych stronach swojej pracy i zaapelowała do widzów, by również starali się patrzeć na świat i ludzi bardziej przychylnym okiem.

Skupiajmy się na pozytywach. Jest mnóstwo trudnych emocji w ostatnim czasie, warto skupić się na pozytywnych sytuacjach i otaczaniu się dobrem.

Gwiazda została zapytana również o jej dalszą współpracę z TVP. W związku z trudnym startem w "The Voice of Poland" pojawiły się spekulacje, czy zobaczymy wokalistkę w kolejnym sezonie programu.

Nie wiem, nie mam pojęcia. Jestem w tej edycji i skupiam się na tej edycji. Poza tym jestem w studiu, skupiam się na też na swoich utworach, co będzie, zobaczymy.

RadioZET.pl/Przeambitni.pl/Interia