Zamknij

17-letni syn Celine Dion jest raperem. Jego muzyka cieszy się popularnością w sieci!

Redakcja
17.10.2018 10:48
Celine Dion
fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Najstarszy syn Celine Dion nazywa się Rene-Charles Angelil. Okazuje się, że 17-latek idzie w ślady słynnej mamy i zaczyna robić karierę w muzyce. Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w świecie rapu, gdzie działa pod pseudonimem Big Tip. Jego muzyka zdobywa w internecie coraz większe zainteresowanie.

Syn Celine Dion jest raperem

Celine Dion to jedna z najsłynniejszych i najlepiej śpiewających piosenkarek w historii muzyki. Nic więc dziwnego, że jej nieprzeciętny talent do muzyki odziedziczył najstarszy syn.

Rene-Charles Angelil to 17-letni syn Celine Dion i jej nieżyjącego już męża Rene Angelila. Chłopak zaczyna robić coraz większą karierę w internecie jako raper, gdzie publikuje swoje kawałki pod pseudonimem Big Tip. Kilka miesięcy temu pochwalił się sporym sukcesem w serwisie SoundCloud. Jego utwory znalazły się tam na szczycie najpopularniejszych piosenek.

W jednym z wywiadów Rene-Charles opowiedział o podejściu Celine Dion do jego twórczości.

Bardzo wspiera moją pasję — przyznaje.

Chłopak dodał także, że nie chce korzystać z pomocy mamy. Zdaje sobie sprawę, iż znany rodzic mógłby pomóc mu w szybszym rozwinięciu kariery. Rene-Charles zamierza jednak dojść do wszystkiego sam i osobiście zapracować na swój sukces. Jego wielkim marzeniem jest wydanie debiutanckiej płyty.

Wszystkie piosenki syna Celene Dion są dostępne w serwisie SoundCloud.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/montrealgazette.com/PK