Zamknij

Syn gwiazdy disco polo miał poważny wypadek. Muzyk prosi o oddawanie krwi

Piotr Krajewski
28.05.2019 11:22
Syn gwiazdy disco polo miał poważny wypadek Paweł Kucharski z Top One prosi o oddawanie krwi
fot. PRZEMYSLAW JACH/REPORTER/East News

Syn gwiazdora zespołu Top One miał bardzo poważny wypadek na motocyklu. Doznał licznych obrażeń i przeszedł wielogodzinną operację. Muzyk Paweł Kucharski zaapelował na Facebooku o pomoc i poprosił wszystkich fanów o oddawanie krwi.

Paweł Kucharski z Top One, jednego z najsłynniejszych polskich zespołów disco polo, poinformował, że 25 maja jego syn uległ bardzo poważnemu wypadkowi na motocyklu. Uderzył w samochód osobowy. W wyniku zderzenia doznał bardzo poważnych obrażeń.

Stan 28-letniego mężczyzny jest bardzo ciężki. Obecnie przebywa w szpitalu. Przeszedł już jedną bardzo poważną operację i najprawdopodobniej czekają go kolejne. Załamany muzyk zaapelował w mediach społecznościowych o pomoc dla swojego syna. Poprosił wszystkich fanów o oddawanie krwi.

Spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tą chwilę według lekarzy jest określany jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne. W związku z tym zwracam się do was z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował” — napisał gwiazdor Top One i dodał: „Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest mega pilna”.

Paweł Kucharski poinformował, że grupa krwi i płeć dawcy nie mają znaczenia. Krew można oddać w najbliższej stacji honorowego krwiodawstwa. Na Facebooku muzyk disco polo przekazał też szczegółowe informacje na temat danych potrzebnych przy oddawaniu krwi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl,wp.pl/PK