Zamknij

„Szansa na sukces” wróciła. Jacek Kurski chwali się wynikami oglądalności 1. odcinka

Piotr Krajewski
08.04.2019 10:56
Szansa na sukces 2019 wróciła Jacek Kurski chwali się wynikami oglądalności 1 odcinka
fot. Facebook (Szansa na sukces)

„Szansa na sukces” wróciła do telewizji. W miniony weekend wyemitowano 1. odcinek nowego sezonu programu, którego prowadzącym został Artur Orzech. Po emisji Jacek Kurski postanowił pochwalić się wynikami oglądalności nowej „Szansy na sukces. Opole 2019”.

Szansa na sukces 2019: 1. odcinek. Jacek Kurski o wynikach oglądalności

„Szansa na sukces” to jeden z najpopularniejszych polskich programów muzycznych, który ponownie możemy oglądać na antenie TVP2. Talent show powróciło do telewizji w niezmienionej formule. Pozostawiono nawet słynną i dobrze znaną wszystkim piosenkę z czołówki. Nie zmieniły się również główne zasady programu. Tradycyjnie prowadzący losuje utwór z repertuaru gościa specjalnego, a uczestnik wybiera tuż przed występem taśmę profesjonalną lub z linią melodyczną.

Zobacz także

W 1. odcinku nowej „Szansy na sukces” mogliśmy podziwiać nowego prowadzącego, czyli Artura Orzecha. Gościem programu była Ania Wyszkoni, która wygrała program w 2000 roku. Uczestnicy musieli zmierzyć się z piosenkami z solowego repertuaru artystki i utworami nagranymi razem z zespołem Łzy. 1. odcinek „Szansy na sukces” wygrała Joanna Siwik. Zwycięzca całego sezonu będzie miał możliwość występu na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Zagłosuj

Czy oglądałeś 1. odcinek nowej "Szansy na sukces"?

Liczba głosów:

Po emisji pierwszego odcinka Jacek Kurski postanowił pochwalić się wynikami oglądalności „Szansy na sukces”. Na Twitterze poinformował, że program oglądało średnio 2,2 miliona widzów, a w kulminacyjnym momencie — 2,45 miliona.

Nowa edycja pod nazwą „Szansa na sukces. Opole 2019” zebrała różne opinie w internecie. Wielu widzów chwali Telewizję Polską za niezmienioną formułę programu. Pozytywne opinie pojawiają się także na temat Artura Orzecha, który zastąpił w roli prowadzącego Wojciecha Manna. Internautom nie przypadły jednak do gustu wyniki 1. odcinka. Wiele osób nie zgadza się z werdyktem i zwycięstwem Joanny Siwik.

„Nie do końca rozumiem taki wybór”, „Żartujecie sobie?!?!?”, „Nie zgadzam się z werdyktem” — piszą widzowie na Facebooku.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK