Zamknij

Polak podbija "X Factor" w Rumunii. Kim jest Szymon Grzybacz? [WIDEO]

27.09.2021 15:36
Szymon Grzybacz
fot. Szymon Grzybacz

Szymon Grzybacz podbija rumuńską edycję "X Factora". Polak pojawił się na castingu z piosenką Johna Legenda i zachwycił jurorów. Kim jest Szymon Grzybacz? Okazuje się, że to nie jego pierwszy raz w talent show.

Szymon Grzybacz zostanie gwiazdą w Rumunii? Polak pojawił się w tamtejszej edycji programu "X Factor" i zrobił duże wrażenie na jurorach. W najnowszym wywiadzie z portalem Dziennik Eurowizyjny ujawnił, że awansował do kolejnego etapu.

Zobacz także:  Nie żyje uczestnik "X Factor". Zmarł w wieku zaledwie 49 lat

Polak Szymon Grzybacz podbija "X Factor" w Rumunii

Szymon Grzybacz wystąpił w rumuńskim "X Factor" z utworem "Someday" Johna Legenda i przeszedł do kolejnego etapu programu, czyli tzw. bootcampu.

Polak udzielił wywiadu dla Dziennika Eurowizyjnego, w którym opowiedział o swojej muzycznej przygodzie w Rumunii.

 Talent show jest magiczną przygodą. Każdemu wokaliście radzę spróbować takiej przygody. Mnóstwo kamer, świateł, ogromna scena, dreszczyk emocji – niezapomniane chwile”. Jak czegoś nie rozumiałem, starali się wytłumaczyć po angielsku – mówi Szymon.

Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, już w tym tygodniu Polak ponownie wybiera się do Rumunii, gdzie będzie nagrywał kolejne odcinki programu.

– We wtorek lecę na kolejne etapy. Zostało 12 chłopaków. Do finałowych odcinków live przechodzi tylko 3 – napisał nam Szymon.

Kim jest Szymon Grzybacz?

Szymon Grzybacz jest 23-letnim wokalistą, muzykiem i autorem tekstów. Koncertował m.in. z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Występował na jednej scenie z Kayah, Kasią Cerekwicką czy Kasią Moś. W sierpniu 2020 roku ukazał się jego debiutancki singiel "Malinowy".

Występował w programach "Must Be The Music" i "Idol". W 2018 roku pojawił się także w ukraińskim "X Factor", gdzie dotarł do półfinałów.

Zobacz także:  The Voice of Poland 12: widzowie oburzeni decyzją jurorów. Lawina negatywnych komentarzy

RadioZET.pl/dziennik-eurowizyjny.pl