Zamknij

T.Love powraca! Muzycy zapowiedzieli nowy album. Kiedy premiera płyty "Hau! Hau!"?

21.10.2021 10:18
T.Love
fot. mat. prasowe/Universal Music Polska

T.Love powraca i to w legendarnym składzie. Muzycy będą świętowali swój jubileusz oraz zapowiedzieli premierę kolejnej płyty. 

T. Love to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce, który zaczął swoją karierę na początku lat 80. Muzycy swój ostatni album wydali w 2016 roku, a rok później Muniek Staszczyk ogłosił, że skład zawiesza działalność. Wokalista podkreślał, że muzycy muszą od siebie odpocząć. Kapela zagrała pożegnalną trasę koncertową, która liczyła aż 87 występów.

T. Love ogłasza powrót i szykuje niespodziankę na 40-lecie działalności

Po 5 latach przerwy zespół ogłosił wielki powrót! Muzycy podpisali kontrakt z Universal Music Polska i wracają do nagrywania. Co ciekawe, artyści będą tworzyć w legendarnym składzie.

Nad nową płytą pracuje Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski, czyli T.Love, który znamy z kultowego albumu "King" z 1992 roku. W 2022 roku krążek będzie obchodził swoje 30. urodziny.

T.Love powraca. Kiedy premiera  płyty "Hau! Hau!"?

Jednak to nie koniec jubileuszy. W przyszłym roku T. Love będzie mógł pochwalić się 40-leciem działalności artystycznej. Muzycy zapowiedzieli, że z tej okazji wydadzą nowy album. Płyta Muńka, Janka, Nazima, Polaka i Perkoza, która ukaże się już wiosną 2022 roku pod tytułem "Hau! Hau!”.

Jak czytamy w zapowiedzi materiału:

Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzimy tylko, że Muniek za teksty na tym krążku mógłby dostać tytuł kronikarza wszech czasów – jest grubo, bez pardonu, jest moc!