Zamknij

Teledysk Taco Hemingwaya i Quebonafide hitem. Internauci oszaleli na jego punkcie!

Redakcja
23.03.2018 10:29
TACONAFIDE
fot. Youtube (Taco Hemingway)

Taco Hemingway oraz Quebonafide to obecnie jedni z najpopularniejszych przedstawicieli polskiego rapu. Artyści właśnie połączyli siły i ruszyli z nowym projektem muzycznym TACONAFIDE. W ciągu jedynie kilkunastu godzin najnowszy teledysk do singla „Tamagotchi” obejrzano ponad milion razy.

TACONAFIDE — Tamagotchi. Teledysk hitem sieci

„Tamagotchi” to kolejny utwór zapowiadający płytę „Soma 0,5 mg” TACONAFIDE, wspólnego projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide. Album, który promuje świetnie przyjęta kilka dni temu piosenka „Art-B”, trafi do sklepów już 13 kwietnia.

Wystarczyło jedynie kilka godzin, aby teledysk do singla „Tamagotchi” stał się hitem polskiego internetu. Liczba wyświetleń przekroczyła już milion i rośnie w ekspresowym tempie. W klipie możemy zobaczyć Taco Hemingwaya i Quebonafide. Raperzy ubrani w charakterystyczne różowe uniformy znajdują się w więzieniu.

Płytę projektu TACONAFIDE będzie promowała trasa koncertowa. Jak zapowiadają Taco Hemingway i Quebonafide, koncerty zostaną przygotowane z ogromnym rozmachem. Taconafide Ekodiesel Tour, bo tak nazywa się zaplanowane tournée, odwiedzi siedem polskich miast, m.in. Warszawę, Kraków i Wrocław. Bilety sprzedają się świetnie.

Zobacz także

Taco Hemingway i Quebonafide

Od kilku lat muzyka Taco Hemingwaya i Quebonafide cieszy się ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy. Ich albumy sprzedają się jak świeże bułeczki, teledyski osiągają ogromne liczby wyświetleń w internecie, a koncerty wyprzedają się do ostatnich miejsc.

Warto dodać, że płyta „Egzotyka” Quebonafide była jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw w Polsce w całym 2017 roku. Album pokrył się niedawno podwójną platyną.

RadioZET.pl/PK