Zamknij

TTBZ: Robert Janowski wcielił się w Grzegorza Markowskiego. Muzyk Perfectu skomentował występ

02.11.2021 13:25
Grzegorz Markowski
fot. VIPHOTO/East News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Robert Janowski wcielił się w rolę Grzegorza Markowskiego z Perfectu. Muzyk formacji skomentował występ.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to popularny program, który doczekał się już 15. edycji. W najnowszym sezonie zaszły spore zmiany w składzie jurorskim. Obok Małgorzaty Walewskiej, która ocenia występy w show od początku jego trwania i Katarzyny Skrzyneckiej, zasiadł Michał Wiśniewski i Gromee. Program mimo niezmiennej formuły nadal cieszy się ogromną popularnością i budzi spore emocje. Szczególnie gdy jego uczestnicy wcielają się w kultowe postacie takie jak np. Kora, którą zagrała w jednym z odcinków Paulina Sykut-Jeżyna.

TTBZ: Robert Janowski wcielił się w Grzegorza Markowskiego

W najnowszej edycji poza Sykut-Jeżyną rywalizuje Robert Janowski, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior. Faworytem widzów jest, póki co były prowadzący programu "Jaka to melodia", Robert Janowski.

Komentujący występy artysty uznali nawet, że odcinek, w którym Janowski wcielił się w wokalistę U2 - Bono, był jednym z najlepszych w historii. Bardzo pozytywne emocje aktor wywołał już w pierwszym odcinku, kiedy Janowski wygrał rywalizację jako Halina Kunicka.

Dariusz Kozakiewicz skomentował występ Janowskiego 

W jednym z ostatnich odcinków Robert Janowski wcielił się w Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Uczestnik wykonał przebój "Autobiografia". Na scenie obok Janowskiego pojawił się również gitarzysta formacji - Dariusz Kozakiewicz.

Muzyk Perfectu pogratulował Janowskiemu świetnego jego zdaniem wykonania. Przyznał jednak, że Markowski jest na tyle charakterystycznym wokalistą, że nie jest łatwo go naśladować.

Nikt nie podrobi głosu Grzegorza Markowskiego, bo jest bardzo charakterystyczny. Ale byłeś bardzo blisko.

Kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zostanie wyemitowany 5 listopada na antenie Polsatu. Tym razem Robert Janowski wcieli się w Marka Knopflera z Dire Straits.