Zamknij

Taco Hemingway wydaje nową płytę. Kiedy premiera „Pocztówka z WWA, Lato '19”? [DATA]

Piotr Krajewski
16.07.2019 15:59
Taco Hemingway Pocztówka z WWA Lato 19 nowa płyta kiedy premiera data
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Taco Hemingway wydaje nową płytę „Pocztówka z WWA, Lato '19”. We wtorek raper zrobił niespodziankę fanom i zdradził datę premiery swojego kolejnego albumu. Opublikował też okładkę nowej płyty i pełną listę piosenek.

Taco Hemingway: nowa płyta Pocztówka z WWA Lato 19. Data premiery

Nowa płyta Taco Hemingwaya ukaże się już wkrótce. Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów poinformował, że jego kolejny album będzie nosił tytuł „Pocztówka z WWA, Lato '19”. Zdradził też oficjalną datę premiery. Nowa płyta Taco pojawi się w sklepach już 9 sierpnia 2019 roku. Znajdzie się na niej jedenaście premierowych piosenek opowiadających o Warszawie i jej mieszkańcach. Muzyk zapowiedział również, że na albumie pojawi się wielu gości. Nazwiska artystów nie są na ten moment znane.

Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych "Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym — napisał Taco Hemingway i dodał: „Przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato”.

Taco Hemingway — Pocztówka z WWA Lato 19. Tracklista nowej płyty [PIOSENKI]

 1. "Człowiek Z Dziurą Zamiast Krtani"
 2. "Antysmogowa Maska W Moim Carry-On Baggage" Feat. ?
 3. "Leci Nowy Future"
 4. "W Piątki Leżę W Wannie" Feat. ?
 5. "Wwa VHS" Feat. ?
 6. "Wytrawne (Z Nutą Desperacji)"
 7. "Wujek Dobra Rada"
 8. "Tijuana" Feat. ?
 9. "Sanatorium" Feat. ?
 10. "Alert Rcb" Feat. ?
 11. "Kabriolety"

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK