Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taco Hemingway i niespodziewana płyta „Café Belga”. Rapuje o związku z Igą Lis?

13.07.2018 10:52

Niespodzianka od Taco Hemingwaya. Raper wydał nową płytę „Café Belga” bez zapowiedzi. Na albumie znalazło się 11 nowych utworów, w tym anglojęzyczna piosenka „4 AM in Girona”, która mocno przykuła uwagę internautów. Wielu fanów twierdzi, że Taco Hemingway potwierdza w niej swój związek z Igą Lis.

Taco Hemingway fot. mat. prasowe / Youtube

Taco Hemingway — Café Belga. Nowa płyta

Taco Hemingway znów to zrobił. W sieci pojawiła się niespodziewanie jego nowa płyta zatytułowana „Café Belga”. Album z 11 premierowymi piosenkami to kolejne dzieło rapera w tym roku. Przypomnijmy, że w kwietniu Taco Hemingway wydał wspólnie z Quebonafide płytę „Soma 0,5 mg”, która zdążyła pokryć się już podwójną platyną.

Na „Café Belga” nie pojawiają się jednak żadni muzyczni goście. Taco Hemingway stworzył album wspólnie z producentami Rumak i Borucci.

Nowa płyta Taco Hemingway: piosenka o Idze Lis?

Uwagę internautów przykuła ostatnia piosenka na albumie, czyli anglojęzyczne „4 AM in Girona”. Fani twierdzą, że Taco Hemingway nawiązuje w niej do związku z Igą Lis, modelką oraz córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. O ich relacji jest głośno od dłuższego czasu w internecie.

„Kocham ją”, „Właśnie się zakochałem” — rapuje Taco Hemingway.

Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się Taco Hemingway, to jeden z największych fenomenów ostatnich lat na polskiej scenie muzycznej. Jego muzyka robi furorę w internecie. Jest także dwukrotnym zdobywcą prestiżowego Fryderyka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń