Zamknij

Taco Hemingway wydaje dwa albumy. Kiedy premiera płyt "Jarmark" i "Europa"?

29.07.2020 11:31
Taco Hemingway wydaje dwa albumy. Kiedy premiera płyt "Jarmark" i "Europa"?
fot. East News

Taco Hemingway wydaje dwa nowe albumy zatytułowane „Jarmark” i „Europa”. Raper zdradził w mediach społecznościowych, kiedy ukażą się jego nowe płyty. W dniu swoich 30. urodzin Taco Hemingway zaprezentował też nowy utwór „Michael Essien Birthday Party”.

Taco Hemingway już wkrótce wyda nie jeden, a dwa nowe albumy studyjne. Raper zaskoczył fanów i poinformował o swoich planach w mediach społecznościowych.

W internecie pojawił się także jego nowa piosenka „Michael Essien Birthday Party”, która zapowiada płytę pod tytułem „Europa”.

Taco Hemingway wydaje dwa albumy. Kiedy premiera Jarmark i Europa?

Taco Hemingway zapowiedział premierę dwóch płyt. Albumy zatytułowane „Jarmark” i „Europa” ukażą się w tym samym czasie, czyli na przełomie sierpnia i września. W długim wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych raper poinformował, że krążki znacznie różnią się od siebie i mają inny charakter.

„JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie — napisał.

W dniu swoich 30. urodzin Taco Hemingway zaprezentował także zupełnie nowy utwór „Michael Essien Birthday Party”, który jest pierwszą zapowiedzią „Europy”. Jak sam przyznał, piosenka powstała spontanicznie.

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki (…)„Michael Essien Birthday Party” powstał w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób — zdradził artysta.

Taco Hemingway pobił rekord z piosenką Polskie Tango

Taco Hemingway powrócił w lipcu z nowym singlem „Polskie Tango”, który w mgnieniu oka stał się hitem polskiego internetu. Artysta pobił własny dzienny rekord odtworzeń na Spotify nowym utworem – w ciągu jednej doby odsłuchano go 578 301 razy. Poprzedni najlepszy wynik ustanowił w 2019 roku z utworem „W piątki leżę w wannie” z Dawidem Podsiadło.