Zamknij

Taco Hemingway wysłał wyjątkowy prezent Adamowi Bednarowi. Co otrzymał od rapera były RPO?

21.07.2021 13:38
Taco Hemingway
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Taco Hemingway w ramach podziękowań za pracę Adama Bodnara wysłał mu wyjątkowy prezent. Były RPO opublikował podarunek na swoim Instagramie.

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów. Artysta został umieszczony na 10. miejscu listy Najbardziej wpływowych Polaków 2019 roku, a jego utwory odtworzono ponad miliard razy na platformie streamingowej Spotify.

Taco Hemingway wysłał prezent Adamowi Bodnarowi. Co to było?

Taco często rapuje o ciemnych stronach popularności i nie jest to z jego strony kokieteria. Swojego prywatnego życia chroni jak niewielu artystów. Rzadko pojawia się w mediach, nie występuje w reklamach, a nawet nie publikuje wiele na własnym koncie na Instagramie.

Jednak osoby, które doceniają twórczość Szcześniaka, często oznaczają jego konto w swoich postach. Ostatnio oznaczenie opublikował były Rzecznik Praw Obywatelskich - Adam Bodnar.

Nauczyciel akademicki, prawnik, doktor habilitowany nauk prawnych z dniem 15 lipca przestał pełnić funkcję RPO Rzeczpospolitej Polskiej. Z tej okazji Bodnar przyjął ostatnio wiele podziękowań i słów szacunku za sumienne wykonywanie swoich obowiązków przez ostatnie 6 lat.

Taco Hemingway wysłał płytę Adamowi Bodnarowi

Również Taco Hemingway postanowił wyrazić swoje wsparcie i wdzięczność za działalność Adama Bodnara. Raper wysłał byłemu RPO swoją płytę. Winyl "Jarmark" z podpisem Taco i dedykacją "Panie Adamie - dziękujemy!" trafił na Insta Stories Bodnara.

Płyta "Jarmark" zapewne nie została wybrana na prezent przypadkowo. To na niej znalazł się singiel "Polskie Tango" odnoszący się do obecnej sytuacji w naszym kraju oraz wiele innych kawałków, w których Taco poruszył kontrowersyjne kwestie.

Od 19 lipca Adam Bodnar objął funkcję dziekana Wydziału Prawa na Uniwersytecie SWPS.

RadioZET.pl/rapnews.pl