Zamknij

Kolejny wielki rekord Taconafide na Spotify. Ed Sheeran daleko w tyle!

Redakcja
03.04.2018 12:11
Taconafide
fot. mat. prasowe

Duet Taco Hemingway i Quebonafide cieszy się obecnie ogromną popularnością w Polsce. Już w kwietniu raperzy wydadzą wspólny album, a ich singiel „Tamagotchi” nie ma sobie równych. Piosenka pobiła właśnie kolejny wielki rekord na Spotify i zostawiła „Shape of You” Eda Sheerana daleko w tyle.

Taconafide —Tamagotchi. Rekord na Spotify

Polski internet oszalał na punkcie utworu „Tamagotchi” Taconafide. W ciągu tylko kilku dni oficjalny teledysk do wspólnego singla Taco Hemingwaya i Quebonafide obejrzano już ponad 10 milionów razy w serwisie YouTube.

To jednak nie koniec świetnych wyników. Duet Taconafide pobił właśnie kolejny rekord na polskim Spotify. Piosenka „Tamagotchi” został najczęściej słuchanym singlem w ciągu jednego tygodnia — odsłuchano go aż 1 797 617 razy. Raperzy osiągnęli wynik o ponad milion streamów lepszy od Eda Sheerana i jego hitu „Shape of You”, który w ciągu siedmiu dni zdobył 767 383 odtworzeń.

Przypomnijmy, że w ostatnim tygodniu marca Taco Hemingway i Quebonafide pobili inny rekord na Spotify — „Tamagotchi” to także najczęściej słuchany utwór w ciągu jednej doby.

— Taco Hemingway i Quebonafide to artyści, którzy inspirują młode pokolenie, a ich nadchodzący album w duecie jako Taconafide jest wydarzeniem bez precedensu na naszym rynku muzycznym — mówi Jan Porębski, producent wykonawczy krążka Taconafide.

Album „Soma 0,5 mg” duetu Taconafide trafi do sklepów już 13 kwietnia. Płytę będzie promowała trasa koncertowa, która — jak zapowiadają raperzy — zostanie przygotowana z ogromnym rozmachem.

RadioZET.pl/ PK