Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pamiętasz Natalię Oreiro? Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [ZDJĘCIA]

21.12.2017 15:09

Na początku XXI wieku argentyńska telenowela „Zbuntowany Anioł” i przebój „Cambio Dolor” zrobiły furorę w Polsce. Przygody Milagros i Ivo śledziły miliony osób, a grająca główną postać Natalia Oreiro zyskała u nas ogromną popularność. Dziś piękna Urugwajka ma już 40 lat, a jej gwiazda nieco przygasła. Zobacz, jak się zmieniła!

Pamiętasz Natalię Oreiro? Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [ZDJĘCIA] fot. Youtube (OreiroVEVO)

Urugwajska aktorka i piosenkarka pojawiła się w „Zbuntowanym Aniele” mając tylko nieco ponad 20 lat. Emisja argentyńskiej telenoweli w Europie sprawiła, że Natalia Oreiro stała się rozpoznawalna także w Polsce.

Sukcesy telewizyjne pomogły artystce w rozwinięciu muzycznej kariery. Nagrała cztery studyjne albumy, a jej debiutanckie wydawnictwo pokryło się w naszym kraju platyną. Łącznie sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Wraz z końcem emisji „Zbuntowanego Anioła” w Polsce, popularność Natalii w Europie zaczęła spadać, a gwiazda skupiła się na kolejnych projektach. Zagrała w wielu południowoamerykańskich telenowelach i filmach oraz skupiła się na działalności charytatywnej.

W tym roku Natalia Oreiro skończyła 40 lat. Czy wygląda na swoje lat? Zobacz zdjęcia i oceń sam.

RadioZET.pl/PK

Oceń