Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pamiętasz Natalię Oreiro? Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [ZDJĘCIA]

21.12.2017 15:09

Na początku XXI wieku argentyńska telenowela „Zbuntowany Anioł” i przebój „Cambio Dolor” zrobiły furorę w Polsce. Przygody Milagros i Ivo śledziły miliony osób, a grająca główną postać Natalia Oreiro zyskała u nas ogromną popularność. Dziś piękna Urugwajka ma już 40 lat, a jej gwiazda nieco przygasła. Zobacz, jak się zmieniła!

Pamiętasz Natalię Oreiro? Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [ZDJĘCIA] fot. Youtube (OreiroVEVO)

Urugwajska aktorka i piosenkarka pojawiła się w „Zbuntowanym Aniele” mając tylko nieco ponad 20 lat. Emisja argentyńskiej telenoweli w Europie sprawiła, że Natalia Oreiro stała się rozpoznawalna także w Polsce.

Sukcesy telewizyjne pomogły artystce w rozwinięciu muzycznej kariery. Nagrała cztery studyjne albumy, a jej debiutanckie wydawnictwo pokryło się w naszym kraju platyną. Łącznie sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Wraz z końcem emisji „Zbuntowanego Anioła” w Polsce, popularność Natalii w Europie zaczęła spadać, a gwiazda skupiła się na kolejnych projektach. Zagrała w wielu południowoamerykańskich telenowelach i filmach oraz skupiła się na działalności charytatywnej.

W tym roku Natalia Oreiro skończyła 40 lat. Czy wygląda na swoje lat? Zobacz zdjęcia i oceń sam.

RadioZET.pl/PK

Oceń