Zamknij

Córka Michaela Jacksona wyrosła na piękną kobietę! [ZDJĘCIA]

Redakcja
12.01.2018 15:40
Córka Michaela Jacksona wyrosła na piękną kobietę! [ZDJĘCIA]
fot. AFP/EAST NEWS

Okres dojrzewania w przypadku Paris Jackson nie należał do najłatwiejszych. W ciągu zaledwie kilku lat artystka zmagała się z wieloma poważnymi problemami, które mogły zakończyć się tragicznie. Wygląda jednak na to, że córka Króla Popu trudny moment ma już za sobą. Zobacz, jak wygląda dziś 20-letnia Paris Jackson.

Paris Jackson urodziła się w 1998 roku i jest jedyną córką Michaela Jacksona. Niestety jego nagła śmierć nie mogła nie odbić się na życiu Paris. Straciła ojca mając zaledwie 11 lat. Niedługo później nastolatka popadła w depresję. Diametralnie zmieniła swój styl życia. Zaczęła inaczej się ubierać, a na jej ciele pojawiło się mnóstwo tatuaży. W pewnym momencie zaczęła też brać narkotyki.

Zobacz także

W jednym z zeszłorocznych wywiadów przyznała, iż kilkukrotnie chciała zabić się – próbowała popełnić samobójstwo w wieku 15 lat. Zdradziła też, że doświadczyła molestowania seksualnego ze strony obcej osoby.

Córka Michaela otrzymała jednak wsparcie w odpowiednim momencie i trafiła do specjalistycznego ośrodka, gdzie udzielono jej pomocy. Dziś ma się już zdecydowanie lepiej. Zaczęła pojawiać się na branżowych wydarzeniach, podpisała kontrakt z agencją modelek, zadebiutowała w jednym z amerykańskich seriali, a jeszcze w tym roku pojawi się w filmie zatytułowanym „Gringo”. W kwietniu skończyła 20 lat.

Zobacz, jak teraz wygląda Paris Jackson [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK